Kısmetse Olur 23 Mart Çarşamba izle 131. Bölüm Kanal D Cansel Neden Sakatlandı?

Kısmetse Olur evinde hareketli bir gün daha bizleri bekliyor. Kısmetse Olur evinde 23 Mart Çarşamba günü yayınlanacak olan bölümde neler yaşanacak? İlişkilerin gidişatındaki değişikliklerin dışında yeni bölüme Cansel’in sakatlanması damga vuracak. Cansel’e ne oldu, ciddi bir durum mu? Ayça ve Batuhan neden tartışıyor? Melis yeni gelin adayına neden kızıyor? Detaylar bölümü canlı izleyebileceğiniz haberimizde…

Kısmetse Olur 23 Mart Çarşamba izle 131. Bölüm Kanal D Cansel Neden Sakatlandı?

Kısmetse Olur Ali ve Mehtap arasında neler oluyor? Mehtap’ın kardeşinin eve gelmesinin ardından Ali, Mehtap’a karşı olan ilgisini gizlememiş ve ona ilk adımı kendi elleri ile yaptığı yemeği götürerek atmıştı. Mehtap ise bunun karşısında yaşadığı mutluluğu gizlemedi. Yayınlanacak olan yeni bölümde Ali ve Mehtap’ın bir ilişkiye doğru gittiğini göreceğiz. Mehtap, Ali’nin onun etrafında olmasından memnuniyet duyduğunu ifade edecek. Peki, ikili arasında bunlar yaşanırken Murat’ın olaylara tepkisi ne olacak?

kismetse-olur-23-mart-cansele-ne-oldu

Günlerdir aralarındaki problemleri çözemeyen ve Emre ve Hazal’ın ilişkisi sonunda normale dönüyor. Geçtiğimiz bölümde Emre’nin Hazal’a yaptığı romantik sürpriz ikili arasındaki buzları eritmişti. Yeni bölümde ise ikilinin birbirlerine karşı olan sıcak tavırları ekranlara gelecek. Emre arkadaşları ile yaptığı konuşmada Hazal ile evlenmek istediğini dile getirecek.

Evde bütün bunlar yaşanırken Cansel’in başına gelen talihsiz kaza başta Eser olmak üzere bütün ev halkını korkutacak. Cansel’in düşüp ayağını incitmesi ile bütün ev halkı onun yanında yer alacak. Eser’in korkusu ile olanları duyup koşmasından anlaşılacak.

kismetse-olur-130-bolum-full-izle

Evin en yeni çifti Ayça ve Batuhan sevgili olduktan sonra ki ilk tartışmalarını yaşayacaklar. İkili arasında tartışma çıkmasını sağlayacak olan olay ne? Batuhan kızlar evinden sıkıldığını söyleyip gidecek. Ayça’nın buna tepkisi ne olacak? Kısmetse Olur yeni bölüm 23 Mart Çarşamba günü 12.45’te Kanal D ekranlarında olacak.

Kısmetse Olur Yeni Bölüm Kanal D Canlı izle

kısmetse olur 23 mart izle 131. bölüm kısmetse olur 23 mart cansele ne oldu kısmetse olur batuhan ayça 23 mart kısmetse olur melis 23 mart
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları