Kısmetse Olur 22 Mart Salı Kanal D Canlı izle 130. Bölüm Ali Mehtap İlişkisi Başlıyor!

Kanal D’nin reality show formatındaki izdivaç yarışma programı Kısmetse Olur kaldığı yerden yepyeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Yeni haftada da olaylar ve ayrılıklar yeni birliktelikler ekranlara gelecek. Yeni gelen gelin adayı Özge ortalığı karıştırsa da asıl 130. bölüme bomba gibi düşecek olan konu Ali ve Mehtap’ın birbirini tanıma yoluna girmesi olacak. Kısmetse Olur 22 Mart 130. bölümde neler yaşanacak detaylar ve canlı izleme linki haberimizde…

Kısmetse Olur 22 Mart Salı Kanal D Canlı izle 130. Bölüm Ali Mehtap İlişkisi Başlıyor!

Kısmetse Olur evine Özge’nin gelmesi ile gelinler evinde hareketli günler yaşanmaya başladı. Özge, Semih’i tanımak istediğini dile getirmiş ve daha rahat konuşabilmek için Semih’i kırmızı odaya davet etmişti. Fakat Melis ikilinin kırmızı oda görüşmesini basmış ve konuşmalarına izin vermemişti. Yayınlanacak olan yeni bölümde kırmızı odaya bu kez giden ikili Melis ve Nur olacak. Melis, Semih ile artık ilgilenmeyeceğini açıklayacak. Nur, Melis ve Özge üçlüsü arasında neler yaşanacak?

kismetse-olur-son-bolum-izle-22-mart

Tankut, geçtiğimiz hafta eve kendisi için gelen Cansu’ya karşı bir adım atmaya karar veriyor. Daniela’nın gidişinden çok etkilenen Tankut talibi Cansu’ya bir şans vermeye karar verdiğini açıklıyor. Mehtap’ın kardeşinin eve yaptığı ziyaretten sonra Ali, Mehtap ile bir yola girmeye karar veriyor. Bu durumu Murat’a söyleyerek onun rahatsız olup olmayacağını öğrenmeye çalışıyor. Murat’ın buna tepkisi ne olacak? Ali Mehtap’ı kazanmak için sürprizler yapmaya başlayacak. İlk olarak Mehtap’a kendi elleri ile yemek yapacak.

kismetse-olur-130-bolum-full-izle

Emre, Hazal’ın eleme gecesinde eleme listesine girme riskini yaşamasının ardından ona olan tavırlarını değiştirdi. Geçtiğimiz gün Hazal’a kendi elleri ile kahvaltı hazırlayan Emre, 22 Mart Salı günü yayınlanacak olan bölümde ise Hazal’a büyük bir sürpriz yapacak. Evin bahçesini hazırlayan Emre’ye Hazal’ın tepkisi ne olacak. Kısmetse Olur sürprizlerin, tartışmaların ve heyecanların yaşanacağı yeni bölümü ile 22 Mart Salı günü 12’45’te Kanal D ekranlarında olacak.

kismetse-olur-22-mart-full-izle

 

kısmetse olur 22 mart izle 130. bölüm kısmetse olur 22 mart ali mehtap tanıma yolunda kısmetse olur semih özge aşkı kısmetse olur 22 mart eser
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları