Kısmetse Olur 22 Aralık Salı izle 57. Bölüm Yeni Bölüm Kanal D Serhan'nın Nişanlısı Fatma Geri Geliyor

Kısmetse Olur 22 Aralık tek parça izle 57. bölüm de neler yaşandı? Melis ve Erdem ilişkisi, Mehtap ve Murat ilişkisi son durum. Serhan'la Fatma arasında neler yaşanacak? tüm detaylar için haberimizin devamını okuyun.

Kısmetse Olur 22 Aralık Salı izle 57. Bölüm Yeni Bölüm Kanal D Serhan'nın Nişanlısı Fatma Geri Geliyor

En çok izlenen izdivaç programlarından biri olan Kısmetse Olur 57. bölümü izle 22 Aralık Salı günü Kanal D kanalında saat 11:15'te başlıyor. 7 erkek ve 7 bayan aynı ev içinde yaşayarak hayatının aşkını aramaya devam ediyorlar. Bu haftanın finalinde halkın oyu ile elenen yarışmacı Ayça Beğen olmuştu, bunun ardından evde kalan Emre normal yaşantısına devam ediyor. Neşeli tavırlarıyla dikkat çeken Emre, Mehtap'ın taklidini yaparak evdekileri eğlendirmişti. Bu bölümde Gürkan'ın kız kardeşi kırmızı odaya gelerek Dani ile görüşüyor. Önemli bir diğer gelişme ise Serhan'ın eski nişanlısı Fatma Kısmetse Olur'a geliyor. Duygu Melis'ten ders almaya devam ediyor.

melis-cansel-duygu-kismetse-olur

21 Aralık günü yaşananlar

Melis ve Cansel yazı tahtası alarak salona gelirler ve Duygu'ya nezaket dersi vermeye başlarlar. hatalı söylediği bir kaç kelime üzerine düzeltme yaparak doğrusunu söyletmeye, diksiyon dersi çalıştılar. Yürüyüş ve dik duruş hakkında uyarılarda bulunan bayanlar, Tangut'un seni beğenmesi için giyimine, diksiyonuna ve duruşuna dikkat etmen gerek uyarılarında bulundular. Daniella, Gürkan'ı tanımak istediği ve devam etmek konusunda oldukça ısrarlı olduğunu dile getiriyor.

kismetse-olur-22-aralik

Serhan’ın Nişanlısı Fatma Kısmetse Olur’a Geliyor! | 22 Aralık  57. Bölüm

Kanal D ekranlarının sevilen izdivaç programı Kısmetse Olur’da heyecanlı bir bölüm geliyor... Geçtiğimiz hafta, kimseye güvenememekten ve kimseyle aşk yaşayamamaktan şikayet eden Serhan, bunun sebebini de açıklamıştı...

Serhan, geçen hafta içini açtı ve eski nişanlısı Fatma’yı hala unutamadığını söyledi. Hala onu sevdiğini, çok pişman olduğunu ve onun üzdüğünün farkında olduğunu belirtti. Serhan, Fatma’nın da programı izlediğini bildiğini, bu yüzden gurur yapıp kendisine geri dönmeyeceğinden de emin olduğunu söylemişti. Fakat bugün yayınlanacak bölümün fragmanında görünene göre, Fatma, Serhan ile görüşmek için Kısmetse Olur stüdyolarına geliyor!

serhan-fatma-iliskisi-kismetse-olur

Dünkü (pazartesi) bölümde Serhan yine kırmızı odaya aşk niyetiyle kimseyi çağırmamıştı. Emre’nin ve Erdem’in Melis'i, Tankut’un Burçak’ı, Murat’ın, Mehtap’ı, Gürkan’ın Daniela’yı çağırdığı bölümde Eser ise Cansel’i kırmızı odaya çağırarak sürpriz yapmamıştı. Hiç kimseyi aşk amacıyla çağırmayan, herkese dostça yaklaşan Serhan, bakalım Fatma ile görüştükten sonra bu kararından vazgeçebilecek mi?

kismetse-olur-serhan-fatma

Bugün yayınlanacak 57. Bölümün ardından bölümde yaşananları, sürpriz olayları sitemiz üzerinden siz değerli misafirlerimizle paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin...

Aşağıdaki Kısımdan Düşüncelerinizi Yorum Yazarak Bizlerle Paylaşabilirsiniz.

Kısmetse Olur 22 Aralık Yeni Bölüm izle

https://www.kanald.com.tr/kismetse-olur  linkten izleyebilirsiniz.

kısmetse olur 57. bölüm izle kısmetse olur 22 aralık izle kısmetse olur 22 aralık 57. bölüm kanal d kısmetse olur serhan fatma 22 aralık kısmetse olur yeni bölüm izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
zeynepdursun     0000-00-00 Tamamen saçmalama kızlar bölümü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları