Kısmetse Olur 2 Ocak Haftanın Finali izle Serhan'ın Eski Sevgilisi Fatma Eve Girebilecek Mi?

Sevilen evlilik yarışması programı Kısmetse Olur 2 Ocak haftanın finalinde izleyiciyi ve yarışmacıları bir sürpriz bekliyor. Cansel ve Emre'nin birinci olduğu haftanın finalinde çeki kazanana göre karşı evden gidecek olan isim gelinlerden olursa Serhan'ın eski sevgilisi Fatma gelin adayı olarak eve girecek. Fatma eve girebilecek mi? detaylar haberimizde.

Kısmetse Olur 2 Ocak Haftanın Finali izle Serhan'ın Eski Sevgilisi Fatma Eve Girebilecek Mi?

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve cumartesi günü de haftanın finaliyle yayınlanan Kısmetse Olur'da bir hafta daha geride kaldı ve bir kez daha haftanın finali yaşanıyor. Yarışmada halk oylaması sonucunda gelin adaylarından Cansel, damat adaylarından ise Emre birinci oldu. Bunun sonucunda Cansel Eser'i, Emre ise Nur'u davet ederek bir yemek yediler ve romantik dakikalar yaşandı. Ancak bu birincilik yarışmacılara sadece ilişki yaşadıkları isimlerle romantik yemek kazandırmadı. Aynı zamanda Emre ya da Cansel'den hangisi daha çok oy aldıysa o ev koruma altına alınacak ve elenen isim ise karşı taraftan olacak. Kısmetse Olur 2 Ocak haftanın finali izle olarak ekranlara gelen bölümde eleme yapılacak eve ise dışarıdan bir gelin ya da damat adayı gelecek. 

İşte sürpriz tam da bu noktada sunucu tarafından açıklandı. Eğer elenen isim gelinler evinden olursa yarışmaya girecek olan isim Serhan'ın uğruna göz yaşları döktüğü eski sevgilisi Fatma olacak. Kısmetse Olur Fatma eve girebilecek mi? sorusunun cevabını almaya dakikalar kala bir sürpriz de eleme yapan yarışmacılardan geldi. Yarışmacıların elemek istedikleri isimleri yazdıkları oylamanın sonuçları açıklanmaya başlamasının ardından şimdiden Serhan'a 3 oy çıktı. Bu durumda Fatma Serhan aşkının akibeti ne olacak? oldukça riskli durumda. Ancak Serhan yaptığı açıklamada 'Ne olursa olsun ben elensem de Fatma bu adımı attı ya ben aslında kazandım. Sana ben kurban olurum' şeklinde ifadeler kullandı. 

Fatma Serhan Aşkı Hakkında Bilgi

Geçtiğimiz günlerde Serhan'ın damatlar evinde unutamadığı aşkı Fatma hakkında açıklamada bulunmasının üzerine Fatma konuk olarak yarışmaya gelmiş ve Serhan ile duygusal bir konuşma yaşanmıştı. Fatma eski konular yüzünden Serhan'a sitemde bulunmuş, eski yaşananlardan oldukça pişman ve üzgün olan Serhan ise göz yaşlarını tutamamıştı. Konuşmanın ardından Serhan Fatma'dan bir şans daha istese de Fatma o şans artık geçti şeklinde ters bir cevap vermişti. Ancak Fatma bu kez Serhan'ın gözlerindeki pişmanlığı ve sevgiyi gördüğü için yarışmaya katılmak için aday olduğunu ifadelerine ekledi.

Kısmetse Olur 2 Ocak Fatma Gelinler Evine Girdi ve Duygu Eve Veda Etti 

kısmetse olur 2 ocak haftanın finali izle kısmetse olur serhan fatma aşkının akıbeti kısmetse olur 2 ocak fatma eve girebilecek mi kısmetse olur 2 ocak haftanın finali eve kim geldi
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
tuana     0000-00-00 Yok artık iyide fatma bulent er soyun zayıf hali nasıl aldılar ıyyyyyy iğrenççççç
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları