Kısmetse Olur 19 Aralık Haftanın Finali Kim Elendi?

7 erkek 7 bayan yarışmacının eş adaylarını aradığı evlendirme programı Kısmetse Olur 11. haftasını geride bıraktı. Bu akşam Kanal D ekranlarında Kısmetse Olur 11. Haftanın finali izle şeklinde ekranlara gelecek olan bölümde hangi damat ya da gelin adayının yarışmaya veda edeceği belirlenecek.

Kısmetse Olur 19 Aralık Haftanın Finali Kim Elendi?

En çok izlenen evlendirme programlarından birisi olan Kısmetse Olur’da bugün 11. haftanın finali yaşanacak. Ekranlara gelecek olan Kısmetse Olur 19 aralık haftanın finali kim elendi sorusunun cevabı da bu akşam saat 23.15’te yayınlanacak olan final programında belli olacak. Oldukça hareketli ve olaylarla dolu bir haftanın ardından son bölümde halkın oylamasına göre koruma altına giren yarışmacılar belirlendi. Halk oylamasına göre en çok puanı alan gelin adayı Cansel ve damat adayı Emre koruma altında alınırken, hangi yarışmacı en yüksek oyu aldıysa o kişinin karşısındaki evden eleme yapılacak. Örneğin Cansel Emre’den daha fazla oy aldıysa damatlar evinden, Emre Cansel’den daha fazla oy aldıysa gelinler evinden eleme gerçekleşecek. Kimin elendiği merakla beklenirken, bir yandan da yapılan oylamada koruma altındaki yarışmacılardan hangisi daha fazla oy aldıysa aynı zamanda haftanın ödülü 10 bin TL’nin de sahibi olacak. Bakalım ödülü alan ve Kısmetse Olur 19 Aralık kim elendi? Sorusunun cevabı kimler olacak.

Elenen ve ödülü alan yarışmacılar belirlendiğinde bu yazı güncellenerek anında sizlere duyurulacaktır. Bizi takip etmeye devam edin!

Kısmetse Olur 19 Aralık Haftanın Finalinde Yaşananlar

Yarışmanın yayınlanan fragmanından da anlaşılacağı üzere final gecesi hiç de sakin bir gece olmayıp, tartışmaların ardı arkası kesilmeyecek. Geceye damgasını vuracak ve izlerken sizleri merak ettirecek en önemli olaylardan ilki Daniela’nın Tankut’a ‘Zaten ilişki yaşamıyorduk’ demesi olacak. Bu duruma fazla bir anlam veremeyen Tankut sadece şaşkınlık içinde bakmaktan başka ne gibi bir yorum yapacak? Diğer yandan, Gürkan ‘Ben 3 ay burada olmuş olsaydım şimdi balayındaydık’ sözlerini kime söyledi? Emre Ayça’ya inanmamaya devam ediyor ve ona ne gibi açıklamada bulunacak? Eser ‘sen hepimizi rezil ettin bu hareketinle’ sözlerini Ayça’ya mı söyledi? Veeee en önemlisi de yarışmacılar kimin gitmesini istedi. Bölümün ardından bu sorularınıza cevap bulabilir, ayrıca sitemizde bu konuları ayrıntılarıyla ele alacağımız haberimizi takip edebilirsiniz.

Sizce bu akşam yarışmaya hangi yarışmacı elenerek veda eder? Görüşlerinizi yorum olarak bizlere iletmeyi unutmayın!!!

Haftanın finalinde koruma altına alınan Cansel ve Emre’den en çok oyu alan Emre 10 bin TL değerindeki ödülü alırken, diğer yandan hem dışarıdan elenen yarışmacılardan kimin eve geleceğini ve eve kimin veda edeceğini de belirledi. Buna göre gelinler evinden en çok elenmesi yönünde oy alan Ayça elenip eve veda etti. Diğer yandan, eve gelmesi yönünde en çok oy alan Burçak ise eve geri dönen gelin adayı oldu.

Kısmetse Olur 11. haftanın finali 10.000TL kim aldı?

10.000 TL ödülün Sahibi Emre oldu ve Murat'ı elenmekten kurtardı.

Kısmetse Olur 19 Aralık Cumartesi haftanın finalinde elenen kim oldu?

Elenen yarışmacı ise Ayça Ekin Beğen oldu.

 

kısmetse olur kim elendi kısmetse olur 11. haftanın finali kim elendi kısmetse olur 19 aralık haftanın finali
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
Leyla     0000-00-00 Emre dani sana yakişmiyo ayçayi geri çagir bir şans ver lütfen hatasiz kul olmaz
ay_em     0000-00-00 Ayca emre sizi cok ama cok seviyorum ama keske hic ayrilmasaydiniz ya emre ayca dogru soyluyo inan n Ona pisman olursun cunki ayca onu sevmio seni cok sevio ayca yalan atmioooooo emre aycaya bis Sans daha ver luttfennnnnnnnnnn
gamzem     0000-00-00 Bence ayça gider
turna     0000-00-00 Bence nurcin ggidecek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları