Kısmetse Olur 18 Ocak Melis-Erdem, Mehtap-Murat, Cansel-Eser ve Adnan-Ceyda İlişkilerinde Gelişmeler

Kısmetse Olur final gecesinin ardından olaylı bir şekilde yeni haftasına başladı ve kaldığı yerden devam etti. Bugün erkekler evine verilen kırmızı oda görüşmelerinde uzun süreli ilişkilerin dinamiklerinde bir hayli değişiklikler yaşandı. Eleme gecesinde de tartışmaların patlak verdiği ilişkilerde neler yaşandı? Melis Erdem aşkı bitti mi? Ayrılan Murat ve Mehtap yeniden bir araya gelince neler yaşandı? Adnan ve Ceyda arasında yaşanan yeni tartışma neydi? İşte önemli detaylarla Kısmetse Olur 18 Ocak yeni bölümün özeti…

Kısmetse Olur 18 Ocak Melis-Erdem, Mehtap-Murat, Cansel-Eser ve Adnan-Ceyda İlişkilerinde Gelişmeler

Bugün yeni başlayan ilk bölümü de yine Kısmetse Olur evinde birçok dengeyi değiştirecek kadar hareketli geçti. İlk olarak yeni gelen damat adayının kendini tanıtmasıyla başlayan bölüm Seda hanımın gelmesinin ardından kırmızı oda görüşmeleriyle devam etti. Gelin adayları kendilerini çağıracak adayları doğru tahmin ettiklerinde bilindiği gibi o adayla evde baş başa vakit geçirmeye hak kazanıyor. Bu nedenle gelin adayları bazen istedikleri damat adaylarını bazen de vakit geçirmek istemedikleri için şaşırtmalı cevaplar vererek tahmin aşamasını atlattı.

Görüşmelerden önce Cansel ve Eser arasında kırgınlıklara neden olacak bir olay gerçekleşti. Eser’in Gözde yeni geldiğinde ona su verdiği ve bardağından su içtiği sahne ekranlara getirildi bunu izleyen Cansel’in bozulması üzerine gelin adayları yorumlarını yaparken, bu kez de Eser’in diğer arkadaşlarına yaptığı açıklamayla Cansel sarsıldı. Eser ‘Ben ödül alırken Cansel’e baktım ve ödülü ben aldığım için suratının asıldığını gördüm ve bu beni çok düşündürdü, moralimi bozdu’ dedi. Bunun üzerine Mehtap’ın da üzerine gelmesiyle çıldırdı. Daha sonra Eser’le görüşmelerinde de sert çıkışlar ve kavga ettiler. Bu hareketler Eser ve Cansel ayrıldı mı sorusunu akıllara getirdi.

kismetse-olur-18-ocak-eser-cansel-ayrildi-mi

Diğer yandan, yine kırmızı oda görüşmesinde Melis Erdem’e kolundaki dövmeyi sildirdin mi şeklinde beklenen soruyu yöneltti. Erdem sildirmediğini söyleyince çıldıran Melis kırmızı odayı sert bir şekilde terk etti. İlişkilerinin tamamen bittiğini de herkese duyurdu. Daha sonra Melis kendisini çağıracak olanın Erdem olacağını doğru tahmin ettiği için baş başa görüşme için Erdem gelinler evine geldi. Bu sırada da gergin dakikalar yaşandı. Kendilerini sakinleştirmeye çalışan Tankut’a Melis siz karışmayın beni rahat bırakın ben Erdem’den ayrılmak istiyorum ve bitirdim neden anlamıyorsunuz şeklinde çıldırdı.

kismetse-olur-18-ocak-melis-erdem-ayrildimi

Eleme gecesinde ilişkileri sarsılan ve ayrıldıklarını söyleyen çiftlerden bir tanesi de şüphesiz Mehtap ve Murattı. Bugün Nur erkekler evine görüşmeye gittiğinde Murat’la konuştu ve ona Mehtap’ın önceden yazdığı aşk dolu şiiri verdi. Bunun üzerine ümitlenen Murat kırmızı odaya Mehtap’ı davet ederek ilişkilerini kurtarmak için çabaladı. Ancak Mehtap bunlara aldırış etmeyerek o şiir önceden yazılmıştı ve Nur bunu sana vermemeliydi şeklinde açıklama yaparak ilişkilerinin bittiğini tekrardan Murat’a söyledi. Murat da bir daha asla kendisini çağırmayacağını söyleyerek odadan ayrıldı.

kismetse-olur-18-ocak-murat-mehtap-ayrildi-mi

Adnan ve Ceyda arasında küçük tartışmalar yaşansa da bilindiği gibi tatlıya bağlanmıştı. Bu kez Adnan kırmızı odaya Ceyda’yı çağırdı ancak ona bir oyun oynadı. Ceyda’ya sen yeni gelen damat adayına ne dedin senden elektrik aldığını söyledi dedi. Bunun üzerine Ceyda şok oldu ve öyle bir şey yapmadığını söyledi. Ancak Adnan yapmışsın sen ne yapıyorsun şeklinde olayı sürdürdü. Bir süre sonra gülerek şaka yaptığını söyleyen Adnan Ceyda’nın ödünü kopardığı için özür diledi ve onu öptü. Böyle Adnan Ceyda ilişkisi kendi aralarında bir kez daha geçer not almayı başardı.

kismetse-olur-18-ocak-ceyda-adnan-iliskisinde-son-gelismeler

Kısmetse Olur 16 Ocak İlişkilerde Yaşanan Gelişmeleri Hatırlayalım

Murat ve Mehtap arasında eleme gecesinde yaşananlar sonucunda ilişkileri sona erdi. Murat, Mehtap’ı fevri davranmaması ve abuk subuk konuşmaması konusunda her ne kadar uyarsa da Mehtap bu uyarıları almıyor. Mehtap uyarı almasına rağmen tavırlarından vazgeçmediği için de aralarındaki ilişki tamamen bitti.

Gerçekleri izleyip anladıklarında Adnan ve Ceyda aralarını düzeltti ve Ceyda o fevri tavrı için Adnan’dan özür diledi.  Melis ve Erdem’in geçen hafta oldukça olaylı olan ilişkisinde son durum ne olacak? Melis, Erdem ile bütün ilişkisini bitirdi mi? Erdem’in dövmesini bütün hafta boyunca kavga konusu yapıp sert çıkışlar gösteren Melis’in son kararı ne olacak? Onu da bu yeni haftada öğreneceğiz.

Adaylar kimin gitmesi için erkeklerden Gürkan kızlardan ise Burçak’ın gitmesi için oy kullandı. Halk oylamasında Eser’in ödülü alması nedeniyle Kısmetse Olur evine Burçak veda etti. Tartışmaların ve yarışmacıların bol bol ihtar aldığı haftanın sonunda yaşanan final gecesi de bir o kadar tartışmalıydı ve bazı ilişkiler final gecesinde noktalandı. En sessiz adaylardan ikisi olan Burçak ve Tankut’un ilişkileri de Burçak’ın gitmesiyle noktalandı.

Kısmetse Olur Adnan kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Ceyda Kırıcı kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Fatma kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Cansel kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Burçak Kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Daniela kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Nur kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Melis Buse Betkayan kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Serhan Çeliker kimdir? tıklayınız

Kısmetse Olur Erdem Dalfidan Kimdir? Tıklayınız

kısmetse olur 18 ocak 76. bölüm gelişmeleri kısmetse olur 18 ocak canselle eser ayrıldı mı kısmetse olur muratla mehtap ayrıldı mı 18 ocak kısmetse olur 18 ocak melisle erdem ayrıldı mı kısmetse olur 18 ocak adnan ceyda
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları