Kısmetse Olur 18. Haftanın Finali izle Kim Elendi? 7 Şubat Yeni Gelen Kim?

Kısmetse Olur haftanın finali izle bölümü 7 Şubat Pazar günü yapılacak bir aday evden ayrılacak. Kısmetse Olur 7 Şubat'ta yaşananlar haberimizin detaylarında.

Kısmetse Olur 18. Haftanın Finali izle Kim Elendi? 7 Şubat Yeni Gelen Kim?

Hareketli geçen bir haftanın daha sonuna geldik, Kısmetse Olur haftanın finali 7 Şubat Pazar günü kanal D'de 22:15'te yapılacak. Bir kişi sms oyları sonucunda veda edecek ve yeni gelen bir aday olacak.

Kısmetse Olur 4 Şubat Perşembe Günü Neler Yaşandı?

Eser ve Emre’nin yaptığı şaka evde bütün dengeleri alt üst etti. Başta Mehtap olmak üzere bütün kızları üzdü. Murat’ın kendisini istemeye geleceğini düşünen Mehtap ve diğer kızlar hazırlıklara başladıkları sırada bunun bir şaka olduğunu öğrendiler ve çok sinirlendirdiler. Gözyaşlarına boğulan Mehtap'ı sakinleştirmek şakadan haberi olmayan Murat’a düştü.

kismetse-olur-haftanin-finali-kim-elendi-7-subat

Eve yeni damat adayı Boğaçhan’ın annesi misafir olarak geldi. Gelin adaylarının içinde en çok Melis’i beğendiğini ve yoluna onunla devam etmesini istediğini dile getirdi.

Gözde, Boğahan’a karşı neler hissediyor? İlk geldiği günden bu yana Boğaçhan ile ilgilenen Gözde ve Boğaçhan arasında bir şeyler yaşanacak mı?

Kısmetse Olur 5 Şubat Cuma günü haftanın son gününde neler yaşanacak?

Haftanın son gününde Kısmetse Olur evinde koruma heyecanı yaşanacak. İzleyicilerden aldıkları puanlar ile hangi gelin ve damat adayı haftayı birinci olarak kapatacak ve bir hafta daha evde kama şansını yakalayacak?

kismetse-olur-haftanin-finali-izle-7-subat

Eser, neden gözyaşı döküyor? Ev halkı Eser’e karşı neden tepkili? Mehtap ile Murat arasında neler oluyor? Murat’ın gelin adayı kriterlerini duyan Mehtap ne tepki verecek? Murat ve Adnan arasında yaşanan tartışmanın sebebi ne? Haftanın son gününde evde neler yaşanacak? Adnan ve Ceyda arasında ipler yeniden mi geriliyor? Evin en eğlenceli çifti olarak gösterilirken kara kediler dolaşmaya devam mı ediyor?

HAFTANIN BİRİNCİ GELİN VE DAMAT ADAYI MURAT VE NUR OLDU. 

Haftanın finali gecesinde ilk olarak yarışmacılara kimi koruma altına almak istersiniz sorusu soruldu. Gelin adayları Adnan'ı koruma altına alırken, damat adayları haftayı birincilikle bitiren adaylardan Murat için Mehtap'ı koruma altına almayı tercih etti. Ardından eleme anına geçildi. Yarışmacılar eleme için isimleri söyledi, Gözde ve Emre gitmesi en çok istenen iki isim oldu. Ardından gidecek yarışmacının belirlenmesi için en çok oyu alarak birinci olan ve hem 10 bin TL ödülü alan hem de evini koruma altına alan yarışmacı açıklandı. Haftanın birincisi Murat seçilirken, bu durumda elenen Gözde oldu. Eve yeni gelen gelin adayı Hazal ile ilk günden dikkat çekmeyi başardı. 

Kısmetse Olur haftanın son gününde 5 Şubat Cuma günü 12.45’de yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında olacak.

Kısmetse Olur haftanın finali 7 Şubat saat 22:15'te buaradan canlı takip edebilirsiniz.

Haftanın finali canlı izlemek için tıklayın

KISMETSE OLUR GELİN VE DAMAT ADAYLARI

Kısmetse Olur Adnan kimdir?

Kısmetse Olur Ceyda Kırıcı kimdir?

Kısmetse Olur Cansel kimdir?

Kısmetse Olur Daniela kimdir?

Kısmetse Olur Nur kimdir?

Kısmetse Olur Melis Buse Betkayan kimdir?

Kısmetse Olur Serhan Çeliker kimdir?

Kısmetse Olur Erdem Dalfidan Kimdir?

Kısmetse Olur Emre Ubeyli Kimdir?

Kısmetse Olur Ayça Beğen Kimdir?

Kısmetse Olur Gözde Deniz Kimdir?

Kısmetse Olur Tankut Denker Kimdir?

kısmetse olur 5 şubat izle kısmetse olur 7 şubat haftanın finali izle kısmetse olur haftanın finali kim elendi 7 şubat kısmetse olur 7 şubat yeni gelen kim
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları