Kısmetse Olur 18 Aralık 55. Bölüm izle Neler Yaşandı? Melis - Erdem ve Emre - Ayça İlişkilerinde Son Durum

Kanal D ekranlarının sevilen ve ilgiyle izlenen programı Kısmetse Olur 18 Aralık izle olarak bugün yeni bölümüyle ekranlara geldi. Kısmetse Olur 55. bölüm de güne damgasını vuran gelişmeleri haberimizin detayında bulabilirsiniz.

Kısmetse Olur 18 Aralık 55. Bölüm izle Neler Yaşandı? Melis - Erdem ve Emre - Ayça İlişkilerinde Son Durum

7 erkek ve 7 kadından oluşan yarışmacı kadrosunun damat ve gelin adaylarını aradığı ve birinci olan evlenen çifte sürpriz hediyelerin verilecek olduğu yarışma programı Kısmetse Olur tüm heyecanıyla yeni bölümleriyle Kanal D ekranlarında izleyici karşısına geçmeye devam ediyor. Her gün gelin ve damatlar evinde ayrı ayrı gelişmeler yaşanıyor ve izleyici bu gelişmeleri an ve an takip ediyor. Kanal D ekranlarının beğenilen ve izlenme rekorları kıran yarışma programı Kısmetse Olur 17 Aralık izle olarak bugün de ekranlara geldi. Yaşanan gelişmeleri sizlere aktarmadan önce bu hafta evde yarışmaya devam eden yarışmacıları bir kez daha sizlere hatırlatalım.

Kısmetse Olur yarışmacıları: Bayanlar evi Daniela, Duygu, Cansel, Mehtap, Ayça, Nurçin, Melis ve erkekler evi Eser, Emre, Erdem, Tankut, Serhan, Gürkan ve Murat şeklindedir.

Kısmetse Olur 17 Aralık 54. Bölümde Yaşanan Olaylar

Emre ve Ayça Ayrılığında Son Durum

Bugünkü bölümde yaşanan gelişmelerden bir tanesi Emre ve Ayça ayrılığında yaşandı. Emre’yi kırmızı odaya çağıran Ayça ona ilişkilerinin yeni durumu hakkında bilgi verdi ve Emre’ye arkadaş kalmayı teklif etti. İşte Ayça’nın yaptığı açıklama;

‘Şöyle gireceğim konuya. Biliyosun bizim işimiz zaten bitti. Ayça Emre diye bir şey yok. Sadece aynı evde kalıyoruz. Aynı evde karşılaşıyoruz ve yüzyüze geliyoruz. Ben Ceyda’yla Serhan gibi olmak istemiyorum. Hani sen diyorsun ya sürekli biz ayrıldık diye. Tamam. Yani geliyorsun gidiyorsun yüzyüze bakmıyoruz ya ben bunun olmasını istemiyorum. Bence selam, hoş geldin gibi muhabbetler kalmalı. Yaşanmışlıklar var. Bunun için seni çağırdım. Çünkü evde konuşamıyoruz, köşe bucak kaçıyorsun. Evde yakalamaca oynuyoruz yani neredeyse. Öyle yani dost olmak istiyorum. Lütfen bana inanmayabilirsin. Herşey bitmiş olabilir, insanlar birlikte de olur ayrılırlar da. Bu normal bir şey, bir tek ayrılan çift biz değiliz. Yaşanmışlıkların hatrına aramızda kötü bir durum olsun istemiyorum. Gerçekten dost kalabiliriz. Gerçi ben seni hala seviyorum, hala unutamadım ama olsun dost olabiliriz. Bunu başarırız. En azından birbirimize surat asmayalım olur mu?’

kismetse-olur-55-bolum-18-aralik-izle

Bu açıklamaların ardından hiçbir şey söylemeyen Emre ise sadece insanlara olan saygımdan burda oturuyorum deyip, Ayça’ya kırmızı oda süresinin dolduğunu hatırlattı. Ardından ikili sırayla hiçbir konuşma yapmadan odadan ayrıldı.

Melis ve Mehtap Gerginliğinde Yeni Döneme Girildi

Melis'i Erdem’in ailesinin istemeye geldiği gün yaşanan Melis ve Mehtap arasındaki gerilim, Melis’in intikam alma isteğinden dolayı bugün bütün güne damgasını vurdu. Melis Mehtap’tan intikam almak için sürekli onunla laf dalaşına girmekle kalmadı, Mehtap’ın kuzeniyle de tartışma yaşadı. Melis’in Mehtap’tan intikam almak isterken kuzeninin üzerine yürüdü. Bunun üzerine Mehtap’ın kuzeni Melis’e üzerime gelme benim diyerek tepki gösterdi. Ancak, programın sonuna doğru Mehtap ve Melis aralarını düzeltmek üzere birbirleriyle konuşma yaptı ve ağlayarak biz böyle kötü olmak istemiyoruz diyerek birbirlerine sarıldı.

kismetse-olur-55-bolum-18-aralik-melis-mehtap-kavgasi

Mehtap’ın Kuzeni Hakan Murat Hakkında Neler Söyledi?

Bugünkü yayında Mehtap’ın kuzeni Hakan’ın yarışmaya konuk olduğunu söylemiştik. Hakan’ın öncelikle Mehtap’a olan benzerliği herkesi şaşırtırken öte yandan en çok tartışma yaratan sözleri ise Murat konusundaki sözleri oldu. Murat konusundaki görüşlerine geçmeden önce Hakan’ın Eser’le kısa bir tartışma yaşadığını da belirtmek isteriz.

Hakan’ın konuk olduğu erkekler evinde Eser’le tartışması üzerine Murat konuşmak için onu bahçeye aldı. Hakan’a Mehtap’ın ailesinin ve kendisinin ilişkileri hakkında ne düşündüğünü soran Murat beklemediği cevaplar karşısında çok şaşırdı. Hakan ilk olarak yaştan dolayı ailenin ilişkilerini onaylamadığını söylemekle kalmayıp kendisini de yaş konusunun düşündürdüğünü söyledi. Daha sonra Murat’ın saç ektirme konusunu soran Hakan bombayı patlattı ve Mehtap eğer Tankut’u seçseydi kendisinin bu ilişkiyi onaylayacağını söyledi. Bu sözler karşısında herkes çok şaşırdı. Yarışmanın sunucusu da yarışmacıların kişilik, dış görünüş ve fiziksel özelliklerine laf edilmesinin yanlış olduğu konusunda konuğu uyardı ve bunların yaşanmaması gerektiğini bir kez daha vurguladı. 

kismetse-olur-55-bolum-fragmani

KISMETSE OLUR 55. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

https://www.kanald.com.tr/kismetse-olur/fragmanlar/kismetse-olur-55-bolum-fragmani

kısmetse olur 55. bölüm izle kısmetse olur 18 aralık izle kısmetse olur emre ayça kısmetse olur melis erdem kısmetse olur
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
gül     0000-00-00 Bugun izleyememistim burdan ögrenmis oldum tesekkurler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları