Kısmetse Olur 17. Haftanın Finali izle 31 Ocak Pazar Kim Elendi? 10.000TL Kim Aldı?

Kısmetse Olur haftanın finali neden yok? diye soranlar için konuya değinelim, artık Kısmetse Olur haftanın finali izle Pazar akşamları yapılacak. Kısmetse Olur haftanın finali kim elendi? sorusunun cevabını bu akşam alacağız. Önceki bölümde fanlar eve gelerek gelin ve damat adayları ile birlikte sohbet ederek ilişkileri hakkında tavsiyelerde bulundular.

Kısmetse Olur 17. Haftanın Finali izle 31 Ocak Pazar Kim Elendi? 10.000TL Kim Aldı?

Kısmetse Olur evinde gelin ve damat adayları bir haftayı daha geride bıraktılar. Eğlenceli anlar yaşandığı gibi oldukça gerilim dolu anlarda yaşandı. Bu akşam Kısmetse Olur 31 Ocak pazar haftanın finali yapılacak.

Haftanın sonunda halkın verdiği oy ile bu hafta Murat ve Mehtap oldular. Halkın korumasını kazanan Murat ve Mehtap büyük bir sevinç yaşadılar. Arkadaşları da bu sevince ortak oldular. Ödül olarak baş başa romantik bir yemeğe çıkan çift çok güzel dakikalar yaşadılar. Mehtap bu yemekte mutluluk gözyaşlarına hâkim olamadı.

Kismetse-Olur-17-Haftanin-Finali-emre-ayca

Evde yaşanan diğer güzel gelişme ise Melis ve Ceyda’nın sonunda barışması oldu. Melis’in Adnan ile birlikte yaptığı şaka yüzünden arası açılan arkadaşlar sarılarak barıştılar.

Kısmetse Olur 31 Ocak Pazar Günü Haftanın Finalinde Neler Yaşanacak?

Bütün bir hafta boyunca hâkim olan gerginlik haftanın finalinde de devam edecek. Emre ve Ayça arasında ipler kopuyor. Haftanın finalinde birbirlerine neler söyleyecekler? Bu tartışmaya Eser’in de dahil olması ile gerilim artacak.

Kismetse-Olur-17-Haftanin-Finali

Haftanın finalinde Dani ve Eser arasında sürpriz bir tartışma yaşanacak. Geçtiğimiz günlerde Cansel’i onları umursamadığı ve arkadaşlarının yanında olmayıp Eser ile ilgilendiği için suçlayan Dani bunu haftanın finalinde dile getirecek. Eser buna ne tepki verecek?

Eve hangi aday veda edecek? 10 Bin TL ödülün sahibi Mehtap mı olacak Murat mı olacak? Hepsi ve daha fazlası Kısmetse Olur’un 31 Ocak Pazar günü 22.15’de yayınlanacak olan haftanın finali bölümünde ekranlara gelecek…

 

kısmetse olur haftanın finali izle kısmetse olur haftanın finali 31 ocak kim elendi kısmetse olur kim elendi 31 ocak pazar kısmetse olur 31 ocak haftanın finali izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları