Kısmetse Olur 17 Aralık Perşembe, Melis ve Erdem ilişkisinde son durum

İlgiyle takip edilen Kanal D'nin izdivaç programı Kısmetse Olur 17 Aralık Perşembe neler yaşandı? Ailelelerine verdikleri davette gergin anlar yaşayan Erdem ve Melis ilişkisinde son durum nasıl? detaylar haberimizde.

Kısmetse Olur 17 Aralık Perşembe, Melis ve Erdem ilişkisinde son durum

Kısmetse Olur'da bugünün konusu tabi ki Melis ve Erdem'in akşam yemeği idi, Melis, Mehtap'a dün geceki davranışlarının hesabını sorarken gelin adaylarının da Mehtap'ı eleştirmesi sonucu Mehtap gözyaşlarına hakim olamaz ve Melis'e diğer gelin adaylarına oyun oynayacaktın sende onlar gibi oldun diyerek evde kaos ortamı oluşturmaya çalışır.

kismetse-olur-haftanin-finali

Erkekler evinin tüm tavaları gelinler evinde kaldığı için emre gönüllü olarak tavaları almaya gelinler evine gider. Emre'yi görünce heyecanlanan Ayça, kalp atışlarını Cansel'e dinletir. Daniella ile Emre'nin gülüşmeleri kabul etmese de Ayça'nın kıskanmasına sebep olur. Cansel ve Melis, Daniella'yi bahçeye çekerek Emre'yle olması konusunda ısrar ederken, aylardır Tankut ile birşeyler yaşamayı hayal eden Duygu, Nurçin'in Tankut'u tanıma isteği üzerine çileden çıkarak evde gerilimin artmasına sebep oldu. Kırmızı odada Melis, akşam ki yemekte Erdem'in annesinin eski kız arkadaşını dile getirmesinde ki rahatsızlığını dile getirmesi üzerine Erdem ısrarla Melis'e aşkını dile getirse de Melis'in kırmızı odayı terk etmesine engel olamaz.

Günün beklenmeyen süprizi ise Damat adayi Serhan'in eski nişanlısı Ayse'yi unutamayip özlediğini gözyaşları içinde itiraf etmesi olur.

kısmetse olur 17aralık neler yaşandı kısmetse olur
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları