Kısmetse Olur 15. Haftanın Finali izle 16 Ocak Cumartesi Kim Elendi? Yeni Gelen Kim Oldu?

Türkiye’nin en farklı formata sahip, reality show tarzındaki programı Kısmetse Olur oldukça hareketli bir haftanın sonunda final gecesiyle 16 Ocak Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında olacak. Haftanın birincisinin belirlendiği Kısmetse Olur 15. Haftanın finali gecesinde belirlenecek olan birinci aday kim? Birinci adaya göre hangi ev koruma altına alındı? Kim elendi? Yarışmaya yeni olarak kim katıldı? Sorularının cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz.

Kısmetse Olur 15. Haftanın Finali izle 16 Ocak Cumartesi Kim Elendi? Yeni Gelen Kim Oldu?

Bilindiği gibi Kısmetse Olur evlendirme programında tüm yarışmacılar için oldukça hareketli bir hafta daha geride kaldı. Bu hafta boyunca ilişkiler tekrar sınandı, kah tartışmalar kah barışmalar yaşandı ve sadece karşı cinsle değil yarışmacılar hemcinsleriyle de rekabetli tartışmalar yaşadı. Haftanın başlangıcı Cansel ve Eser’in nişanına tanıklık ederek oldukça eğlenceli başlamasına rağmen ilerleyen günlerde Melis ve Erdem arasında büyük kavgalar yaşandı. Melis Erdem’in sınırlarını zorladığı için sert tepkiler aldı. Diğer yandan, Dani Burçak’ın ailesine laf ettiği için birinci ihtarını aldı. Ertesi gün ise Dani bu kez de Mehtap’a saldırdı ve ikinci ihtarını alırken, Mehtap da Dani’nin koluna silkme şeklinde bir eylemde bulunduğu için ihtar aldı. Ancak Mehtap üçüncü kez ihtar aldığı için diskalifiye riski yaşadı ancak arkadaşları elenmemesi yönünde oy kullandı. Bu yaşananlar sonucunda Murat Mehtap’a hoş sürprizler hazırlasa da ilerleyen günlerde Mehtap ve Murat arasında tartışmaların yaşanmasına engel olamadı. Öte yandan, eve gelen Ayça, Emre’yle görüşmek istese de Emre tamamen bittiğini tekrar tekrar belirtti. Diğer yandan, Ceyda ve Adnan çifti Ceyda'nın annesinin geldiği gün küçük bir tartışma yaşasa da bu durum kısa sürede tatlıya bağlandı. Haftanın özeti bu şekilde gelişirken, haftanın finali geldi çattı. Bakalım Kısmetse Olur 15. Haftanın finali izle yayını nasıl olacak? Kim elenecek ve eve kim gelecek? Bu yazı altından bu soruların cevaplarını takip edebilir ve bölümü canlı izleyebilirsiniz.

kismetse-olur-15-ocak-haftanin-birincisi-kim-oldu

Kısmetse Olur 15 Ocak Cuma Yaşananlar- Birinci Gelin ve Damat Adayı

Sms oyları sonucunda bu hafta koruma altına alınan gelin adayı Cansel oldu.  Böylece 3 kere üst üste halk oylaması ve toplam 6 kez birinci oldu. Dani, bence iyi giden bir ilişkisi var, kayın validesi de geldi Cansel olmuştur dedi. Ayça, ben Ceyda olur diye düşünüyorum güzel giden ilişkileri var dedi. Nur, Adnan ve Ceyda uyumu çok güzel ben Ceyda olur diye düşünüyorum dedi. Mehtap ise hem erkeklerden hem de kızlardan Adnan ve Ceyda ikilisi olur diyorum dedi.

Erkekler evinde damat adaylarına kim koruma altına alınır diye sorulduğunda, Adnan, Murat abi olur dedi. Murat, Adnan ve Ceyda ikilisi çok iyi gidiyor onlar olur dedi. Gürkan, bu hafta ev çok karıştı, kim birinci olur hiç bilmiyorum ama bir isim vermem gerekirse ise Murat dedi. Tankut, Mehtap ile ilişkisi içerisinde olan tutumu ve ilişkiyi kontrollü idare etmesi yüzünden Murat dedi. Erdem, Ceyda'nın ailesi geldiğinde çok iyi karşıladı ve Ceyda ile iyi gidiyor bunun için Adnan olur dedi. Eser, duruşunu beğeniyorum bir çizgi çizgi çekti halk bunu takdir etmiş olabilir dedi ve Erdem olur dedi. Sms oyları sonucunda bu hafta koruma altına alınan damat adayı Eser oldu.

kismetse-olur-15-ocak-ayca-yemegi-dagitti

Kızlar evinin birincisi Cansel ve erkekler evinin birincisi Eser, Cansel, Adnan ve Ceyda çiftini seçerek romantik yemeğe çıkarttı. Eser ise, Emre ve Nur çiftini yemeğe gönderdi. Sebebi ise, eve geldiği günden beri, efendiliğini hiç bozmadı, aralarında tekrar bir şeyler doğabilir onun için birlikte yemeğe gitsinler istiyorum dedi. Cansel, bence mantıksız seçim oldu, ben olsam Dani ve Tangut'u seçerdim dedi. Emre ise bu seçimden memnun olmadı, Nur ile aramda bir şey yok, yemeğin manası da yok ama artık yapacak bir şey yok gider yemeğimizi yeriz dedi. Adnan ve Ceyda oldukça romantik bir yemek yerken, Nur ve Emre’yi bir sürpriz bekliyordu. Ayça yemeği basarak masayı başlarına yıktı. 

Kısmetse Olur 16 Ocak 15. haftanın finalinde elenmesi için önerilen isimler Burçak ve Gürkan oldu. Haftanın birincisi Cansel ve Eser arasındaki oylama sonucunda Eser daha çok oy aldığı için ödülü aldı aynı zamanda da damatlar evini koruma altına aldı. Bu nedenle elenen isim Burçak oldu. Yarışmaya yeni katılan isim ise Gözde oldu. 

Kısmetse Olur 15. Haftanın Finali izle 16 Ocak

https://www.kanald.com.tr/kismetse-olur/bolumler

Kısmetse olur 15. haftanın finali bölümünü canlı izlemek için tıklayınız.

kısmetse olur 15. haftanın finali izle kısmetse olur haftanın finali full izle 16 ocak kısmetse olur 16 ocak kim elendi kısmetse olur 16 ocak yeni gelen kim
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları