Kısmetse Olur 15 Aralık izle Melis Ve Erdem'in Aile Yemek Davetinde Gerginlik Yaşandı!

Kanal D'nin en çok izlenen gündüz kuşağı programlarından biri olan Kısmetse Olur, 15 Aralık Salı günü Melis ve Erdem evlerinde yemek hazırlayarak ailelelerini davet ettiler. Kısmetse Olur'da son bölüm de neler yaşandı? tüm detaylar haberimizde.

Kısmetse Olur 15 Aralık izle Melis Ve Erdem'in Aile Yemek Davetinde Gerginlik Yaşandı!

Kismetse Olur yarismasinda gelin adaylarindan Melis'in dün aksam görücüye çıkması türk halkının Kanal D ekranlarına kilitlenmesine sebep oldu. Aksam yemeği hazırlamak için 1.500 TL talep eden Melis, gelinler evi ve damatlar evi dişinda izleyicilerden de büyük tepki cekti.

Kismetse-Olur-15-Arallk-izle-Melis-Ve-Erdem-Ailelerine-Yemek-Daveti-Verdiler

Günümüz şartlarında bir yemek daveti için oldukça fazla bir miktar olarak görülen 1.500TL bütçe konusu sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Bu özel yemek icin kendisine verilen 300 TL'lik bütçe Melis te hayal kırıklığı ve endişe yaratırken, Erdem'in ısrarları sonucu alışveriş için pazarın tercih edilmesi Melis ve Erdem arasında gerginlik yarattı. Melis hayatında ilk kez görücüye çıkmasının yanında pazara giderek hayatında bir ilki daha gerçekleştirdi.

Kismetse-Olur-15-Arallk-izle-Melis-Erdem

Gecenin menusu Mercimek çorbasi,  somon , brokoli,  zeytinyağli pırasa ve kabak tatlısıydı. Bu özel gece icin Melis'e yardımcı olması için seçilen gelin adayı Mehtap ile  Melis arasında ki sert atışmalar Melis'in gözyaşları akıtmasına ve tüm ailenin gerilmesine neden oldu. Ocakta yemek varken üzerini değiştirip hazırlanmaya giden ve uzun süre gelmeyen Melis'in yaptığı pırasa yemeği yandı. Melis'in Mehtap'ın üzerine yemeği bilerek yaktın,  Erdem'e kur yapıyorsun lafları üzerine Erdem'in de Mehtapla sert  konuşması üzerine Mehtap evi terk eder.

Kismetse-Olur-Melis-Erdem

Aileler eve geldikten sonra açılan konular üzerine gergin anlar yaşandı ve Melis göz yaşlarını tutamadı. Mehtap'la arasında sürekli tartışma olan ve kıskançlık konularının artması gözden kaçmadı. Yemeğe davetli olan aile bireyleri de şaşkınlık içinde olan biteni izlediler.

Kismetse-Olur-15-Aralik-Melis-Erdem-Yemek-Daveti

Kısmetse Olur 15 Aralık Yemekte Yaşananlar

https://www.kanald.com.tr/kismetse-olur/ozel-klipler/aile-yemeginde-gerginlik

kısmetse olur 15 aralık neler yaşandı
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
Derya     0000-00-00 Melis in babası fabrikatormuş kız ne anlasın yemekten bütçeden :)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları