Kısmetse Olur 14 Aralık izle Yeni Aday Gürkan Demirci Kimdir?

Kısmetse Olur’da heyecan dolu bir hafta başlıyor. Geçtiğimiz Cumartesi günü Ayça ve Ercan eleme potasına girmiş, bu ikiliden Ercan elenmişti. Ercan'ın elenmesiyle Ayça bir hafta daha Kısmetse Olur evinde kalmayı garantilemiş oldu.

Kısmetse Olur 14 Aralık izle Yeni Aday Gürkan Demirci Kimdir?

Kısmetse Olur 14 Aralık

Ercan’ın elenmesi, erkekler evine yeni bir aday gelmesinin de önünü açtı. Ercan’ın arkadaşlarıyla vedalaşmasından hemen sonra erkekler evine yeni bir aday katıldı. Katılan yeni adayın adı Gürkan Demirci. Öncelikle kızlar evini ziyaret eden Gürkan Demirci, gönlünde biri olmadığını ve programda tanımaya çalışacağını söyledi.

Gürkan Demirci Kimdir?

Gurkan-Demirci-kismetse-olur

Kısmetse Olur evine yeni katılan Gürkan Demirci, 33 yaşında. Lisanslı bir futbolcu olan Gürkan Demirci daha önce bir kez evlenip boşanmış ve bu evlilikten 7 yaşında bir de erkek çocuğu var. Yarışmaya çocuğunun “artık evlen, mutlu ol” demesi üzerine katıldığını söyleyen Gürkan Demirci, tüm hayatını çocuğuna göre yaşadığını söyledi. Ailesinin gelinler evinden favorisinin olduğunu söyleyen Gürkan Demirci, aklında bir isim olmadığı için onu söylememeyi uygun gördü. İlişkisi daha çok yeni biten Ayça ile şimdiden yakıştırılmaya başlandı bile.

Yeni haftanın ilk fragmanında, Ayça ve Daniela ile aralarında bir görüşme gerçekleştiği görünüyor. Ayça’nın da daha önce evlenmiş ve boşanmış olması, hem de yaşça büyük olması Gürkan ile daha uygun olmasını sağlıyor. Emre ile yaş faktörü ve evlilik yaşamış olması nedeniyle sorunlar yaşayan Ayça, bakalım bu sorunları yaşamayacağı bir ilişkiye mi yönelecek? Yoksa Tankut’u tanımaya çalışan Daniela, Gürkan ‘ı da mı tanımak isteyecek?

Kısmetse Olur evinde neler yaşanacak bilemeyiz ama, yine büyük sürprizler olacağı aşikar. Her hafta olduğu gibi bu hafta da Kısmetse Olur evinde yaşanan tüm gelişmeleri, sitemiz üzerinden öğrenmeye devam edebilirsiniz...

Buraya Tıklayarak Kısmetse Olur 14 Aralık Canlı izleyebilirsiniz.

Yorumlarınızı aşağıdan bizlerle paylaşabilirsiniz.

kısmetse olur 14 aralık kısmetse olur 14 aralık izle kısmetse olur gürkan demirci kimdir gürkan demirci kimdir kısmetse olur yeni bölüm izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
duygu     0000-00-00 Ayça daha yeni ayrildi hemen yeni taliple gorusmemeli zaten o eski nisanlisiyla.gorusuyor belli
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları