Kısmetse Olur 10 Aralık izle Neler Yaşandı? Emre ve Ayça Ayrılığı

Farklı evlerde gelin ve damat adaylarının 12 saat boyunca yaşayarak, kırmızı oda görüşmeleri ve ev yaşamı sayesinde birbirlerini tanıdıkları yarışma programı Kısmetse Olur yarışmasında son gelişmelerden bir tanesi de Ayça ve Emre’nin ayrılması olmuştu.

Kısmetse Olur 10 Aralık izle Neler Yaşandı? Emre ve Ayça Ayrılığı

Kısmetse Olur Ayça ve Emre Ayrılığında Son Gelişmeler

Farklı evlerde gelin ve damat adaylarının 12 saat boyunca yaşayarak, kırmızı oda görüşmeleri ve ev yaşamı sayesinde birbirlerini tanıdıkları yarışma programı Kısmetse Olur yarışmasında son gelişmelerden bir tanesi de Ayça ve Emre’nin ayrılması olmuştu. Konu bugünkü programda da ayrıntılı bir şekilde yarışmacılar tarafından konuşuldu ve bazı gelişmeler yaşandı. Sözü edilen gelişmelerin detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

Evlilik yolunda birbirlerini tanıyan ve adım adım evliliğe giden yarışmacılardan hiç ayrılmadan istikrarlı bir şekilde birliktelik yaşayan çifti Emre ve Ayça ayrıldı. Bu ayrılığa ise Ayça’nın eski nişanlısı ile yemek yerken fotoğaflarının çekilerek yarışmaya iletilmesi oldu. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından Emre ve Ayça kızlar evinde görüştü. Görüşme sırasında Ayça kendini savunarak Emre’den özür dilemesi gerekirken fevri davranarak Emre’nin tüm çabalarını boşa çıkardı. Bunun üzerine de Emre, Ayça’nın hediye olarak aldığı bilekliği kolundan çıkararak ‘bundan sonra ne ölüm, ne dirimde olma Ayça’ şeklinde konuşarak ayrılığı resmen başlattı. Yaşanan bu olaylar hem kızlar evini hem de erkekler evini hem şaşırttı hem de kızdırdı.

Aileler Ne Dedi

Yaşanan olayların üzerine bugün yayınlanan program Kısmetse Olur 10 Aralık izle bölümünde Ayça ve Emre’nin yakınları yarışmaya katıldı. Ayça’nın kuzeni erkekler evinde niçin eski nişanlısının Ayça’yla görüşmesine aracılık ettiğini açıkladı ve Emre’ye yaptığının yanlış olduğunu söyledi. Tüm konuşmaların ardından Emre misafirini uğurlarken ‘delikanlı adamsın bu nedenle ablanı her konuda koru ve delikanlı gibi başkalarının yanında değil sadece ablanın yanında ol’ şeklinde konuştu. Diğer yandan, Emre’nin teyzesinin kızlar evini ziyareti sırasında ise Ayça olanları açıklayıp tekrar özür dileyeceği halde yine fevri cevaplar verince teyze br hayli üzüldü. Yaptığı açıklamada ise biz zaten Ayça’yı evlenmiş boşanmış olmasından ve çok açık giyinmesinden dolayı ailemiz için uygun olmamasından kaynaklı olarak istemiyorduk, ancak Emre’nin kararına saygı duyarak da arkasındaydık. Bu son olaydan sonra iyiki ayrılmışlar diyoruz şeklinde konuştu.

Yarışmacılar Ayça’nın Tavrını Eleştirdi

Emre ve Ayça arasında yaşanan ayrılık hem kızlar hem de erkekler evinde bazı tartışmaların yaşanmasına neden oldu. Kızlar evinde öncelikle Ayça’nın yanında olan Mehtap, görüntülerde Ayça’nın eski nişanlısının telefonunu kontrol ettiğini görünce Ayça hatalı demeye başladı. Bunun üzerine başta Daniela diğer yarışmacılar Mehtap’ı yanardöner olmakla suçladı. Ayrıca Daniela Ayça’ya ben seni Emre’ye aşık zannediyordum ama Emre aşıkmış sen Emre’yi haketmiyorsun şeklinde konuşunca tartışmalar yaşandı. Kızlar evinde bunlar olurken erkekler de Ayça’yı çok eleştirdi ve gerçek yüzünün ortaya çıktığını vurguladı. Tankut ‘Ayça’nın gerçek yüzü ortaya çıktı. Emre Allah’ın sevgili kuluymuş ki bu iş bitti’ derken, maço tavırlarıyla tanınan Serhan ise en çok Ayça’nın evdeki fevri tavırlarını hoş bulmadığını vurguladı. 

Kısmetse Olur 11 Aralık Cuma Fragmanı Kim Elendi?

https://www.kanald.com.tr/kismetse-olur/fragmanlar/kismetse-olur-49-bolum-fragmani#/56583b4fcbbf340a5cbf89e1

kısmetse olur kısmetse olur son bölüm izle kısmetse olur neler yaşandı
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
Ayse     0000-00-00 Gerizekali surtuk zaten o kari ünlu olma pesinde baska bi programdada cikmisti zaten emreye yakistirmadim onu emre uzulme cnm
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları