Kısmetse Olur 1 Ocak 65. Bölüm izle Haftanın Birinci Gelin Ve Damat Adayları Kimler Oldu?

Kısmetse Olur yılbaşı özel programının ardından bugün yılın ilk gününde yarışmacılar neler yaşadılar? Kısmetse Olur haftanın birinci gelin adayı ve damat adayı kim oldu? kimler başbaşa yemekler yediler tüm detayları haberimizden öğrenebilirsiniz.

Kısmetse Olur 1 Ocak 65. Bölüm izle Haftanın Birinci Gelin Ve Damat Adayları Kimler Oldu?

Dün Kısmetse Olur yılbaşı özel bölüm izle de, gelin ve damat adayları bir araya gelerek eğlenceli dakikalar yaşadılar. Yemekler yenildi, sohbetler edildi ve ünlü şarkıcı Soner Sarıkabadayı eve konuk oldu. Sevilen şarkılarını canlı performans olarak söyleyen sevilen sanatçı, iki üç yarışmacı hariç hepinizi tanıyorum dedi. Programı severek mümkün oldukça da izlediğini dile getiren Sarıkabadayı, gelin ve damat adayları hakkında da yorumlar yaptı. Yılbaşı özel bölümü fotoğraf galerisi için tıklayınız.

kismetse-olur-yilbasi-soner-sarikabadayi

Bugün, Daniela ve Gürkan kendi aralarında tartışarak gergin anlar yaşadılar. Eve geldiği günden beri Emre ile ilgili olumlu sözler söyleyerek, dobra bir insan ve kendime yakın buluyorum diyen Nur bugün 65. bölüm de Emre ile başbaşa yemek yediler. Evlilik teklifi yaptığı Cansel'e olan duygularından bahseden ve kararlarını damat adaylarıyla paylaşan Eser, Cansel'le evlenmek istediğini söyledi. Diğer damat adayları konuyla ilgili yorum yaptılar. Murat, Eser'e çok aceleci davranıyorsun, henüz yeni tanıdığın biri ile hemen evlilik kararı alman ne kadar doğru, bence biraz daha vakit geçirerek daha iyi tanıman gerekir gibi konuşmalar yaptı.

KISMETSE OLUR HAFTANIN BİRİNCİSİ GELİN VE DAMAT ADAYLARI 1 OCAK

SMS oyları sonucunda haftanın birinci olan gelin adayı Cansel olurken, damat evinde birinci olan Emre Ubeyli oldu. Cansel, Eser ve Emre ile Nur başbaşa romantik bir yemek yediler.

Kısmetse Olur evine veda eden isim Duygu olurken, 10.000 TL Emre oldu, böylece diğer damat adaylarından olan Serhan'ıda elenmekten kurtardı. Serhan'ın eski nişanlısı Fatma gelinler evine girdi. Bundan sonra 8 gelin adayı ve 8 damat adayı olacak. Eve yeni katılan çift Adnan ve Ceyda oldu.

Kısmetse Olur 1 Ocak 65. Bölüm Full Tek Parça izle Kanal D

https://www.kanald.com.tr/kismetse-olur/bolumler

 

kısmetse olur 1 ocak full izle kısmetse olur 1 ocak 65. bölüm tek parça izlşe kısmetse olur 1 ocak haftanın birinci gelin ve damat adayları kısmetse olur haftanın birincisi gelin damat adayları kimler oldu kısmetse olur son b
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
huriye     0000-00-00 Sahane emre seni cok seviyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları