Kırgın Çiçekler 26. Bölüm izle Özeti 21 Aralık Pazartesi

Cezaevinde mahkumlar tarafından şişlenen Kemal ölecekmi? ATV'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 26. bölüm de neler yaşanacak? Kırgın Çiçekler yeni bölüm yine heyecan dolu, Pazartesi saat 20:00'de ATV'de.

Kırgın Çiçekler 26. Bölüm izle Özeti 21 Aralık Pazartesi

Kırgın Çiçekler dizisinde bu hafta, Kemal'in vurulduğunu duyan Mesude hemen hastaneye koşar ve durumunu öğrenmeye çalışır. Mücevherleri çalınan Nazan, bu işi Defne'nin yaptığını düşünür ve olayların üzerine gitmeye başlar. Adam arabasına bindiği Meral'i sıkıştırmaya başlar. Serkan, Eylül'ün doğum günü için bir parti hazırlama karar verir ve herkesi çağırıp bir araya toplar, fakat hiç beklenmeyen ziyaretçi herkesin kafasını karıştıracaktır.

Kirgin-Cicekler-26-Bolum-izle

25. bölümde neler yaşanmıştı?

Cemre bir kardeşi olduğunu duyunca büyük bir şok yaşamakta olup gerçeği öğrenmek için araştırmaya başlar. Kardeşi ile tanışan Cemre ise bir süre konuştuktan sonra ise kardeşinin isteği ile Annesi ile tanıştırır. Kardeşinin annesi ile tanışan Cemre bir tuhaf olur ve bu durum onun için çok yıkıcı bir hale gelir.

Gökhan ise babasının borçlarından dolayı kapısına dayanan kişiler ile zor günler geçirmekte olup onlara borcunu ödemek için kısa bir süre verilir ve daha sonra bu borcu ödemek için ise Defne den yardım ister. Defne Annesinin takılarını çalıp Gökhana verir. Gökhan bu şekilde borcunu öder ancak babasının yaptığı tezgahı bilmeden ona kanar. Defne Annesinin takılarından çalınmasından sonra Kemal’i suçlar ve polis tarafından parmak izi de çıkınca hapse atarlar. Ancak kızlar bunun bir oyun olduğunu düşünürler ve bunun peşine düşmeye başlarlar.

Kırgın Çiçekler 21 Aralık Pazartesi 26. Bölüm Full HD Tek Parça izle

http://www.atv.com.tr/webtv/kirgin-cicekler/bolum

kırgın çiçekler 26. bölüm izle kırgın çiçekelr 26. bölüm özeti kırgın çiçekler 26 bölüm full izle kırgın çiçekler 21 aralık izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları