Kırgın Çiçekler 25. Bölüm izle Özeti 14 Aralık Neler Yaşandı?

Atv kanalının sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 25. bölüm ile dün akşam ekranlara geldi, Heyecan dolu bölümde neler yaşandı? Kırgın Çiçekler 25. bölüm özeti ve Kırgın Çiçekler 26. bölüm fragmanı izlemek için haberimize göz atınız.

Kırgın Çiçekler 25. Bölüm izle Özeti 14 Aralık Neler Yaşandı?

Cemre bir kardeşi olduğunu duyunca büyük bir şok yaşamakta olup gerçeği öğrenmek için araştırmaya başlar. Kardeşi ile tanışan Cemre ise bir süre konuştuktan sonra ise kardeşinin isteği ile Annesi ile tanıştırır. Kardeşinin annesi ile tanışan Cemre bir tuhaf olur ve bu durum onun için çok yıkıcı bir hale gelir.

Gökhan ise babasının borçlarından dolayı kapısına dayanan kişiler ile zor günler geçirmekte olup onlara borcunu ödemek için kısa bir süre verilir ve daha sonra bu borcu ödemek için ise Defne den yardım ister. Defne Annesinin takılarını çalıp Gökhana verir. Gökhan bu şekilde borcunu öder ancak babasının yaptığı tezgahı bilmeden ona kanar. Defne Annesinin takılarından çalınmasından sonra Kemal’i suçlar ve polis tarafından parmak izi de çıkınca hapse atarlar. Ancak kızlar bunun bir oyun olduğunu düşünürler ve bunun peşine düşmeye başlarlar.

Kirgin-Cicekler-25.-Bolum-izle-Ozeti-14-Aralik-Neler-Yasandi

Eylül’ün annesi bu işi sen halledebilirsin diye baskı yapmakta olup onu zan altında bırakara erkek arkadaşı ile halletmesini ister. Ancak Kemal için bütün deliller onu göstermek olup içeriden çıkması çok zor durum olabilir. Bu duyan Defne ise içine bir rahatlık gelir ve arasını Gökhan ile iyi tutmaya çalışır. Hapse giren Kemal için ise onu hapishane de zor günler beklemekte olup üzerine gelen baskı ve o kada mücevher çalması ile birlikte orada da rahat bırakmazlar. Meralin Annesi Seher ise Meral’a yakın olmak için gelindne her işi yapar ve Songül bütün gerçeği öğrenir.

Aşağıdaki bağlantılarak yıklayarak 26. bölüm fragmanını ve 25. bölümü izleyebilirsiniz.

Kırgın Çiçekler 25. Bölüm Full Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız

kırgın çiçekler 25. bölüm izle kırgın çiçekler 25. bölüm full izle kırgın çiçekler son bölüm izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları