Kiralık Aşk 25. Bölüm Fragmanı izle 2. cisi Yayınlandı

Her Cuma akşamı seyirciyi ekran başında toplayarak reytingleri ele alan dizi Kiralık Aşk 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Defne ve Ömer arasında yeni gelişmeler yaşanacak olan bölüm de artık aşk oyunları başlıyor.

Kiralık Aşk 25. Bölüm Fragmanı izle 2. cisi Yayınlandı

Sinan ve Yasemin büyük anlaşma yapmak için yarış başlatmış durumda, aynı binada yaşayan Defne ve Ömer alt ve üst katlar olarak yaşamaya başlayınca işler karışıyor. Sık sık yolları kesişen ikili aynı zamanda tatlı atışmalarına devam ediyor, bu yarışı kim kazanacak henüz belli değil ama ikisi de çok istekli. Bu yarışma da kim daha inatçı belli olacak, ve yarışı kim kazanacak Defne'mi Ömer'mi?

kiralik-ask-25.-bolum-fragmani.png

Kiralık Aşk son bölümü ile yine reytingleri alt üst etti ve Cuma günü yayın saatinde A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 8,36 reyting ve yüzde 21,43 izlenme ile gününde en çok izlenen dizi olmayı başardı.

Yayın Tarihi: 11 Aralık Cuma
Yayın Saati: 20.00 Star TV

Star TV'nin yayınladığı 25. bölüm 1. fragmanına göre Ömer, Defne'nin Yasemin'in yanında çalıştığını öğreniyor. Ayakkabı tasarımını Deniz Tramba'ya satan Defne'nin yolları Ömer'le ayrılıyor. Bir yandan Deniz'in Defne'ye yakınlaşması Ömer'i çılgına çeviriyor. Daha önce yolları ayrılan fakat Yasemin'in kurduğu şirket nedeyle tekrar bir araya ister istemez geliyorlar.

Kiralık Aşk 25. Bölüm 2. Fragmanı İzle

kiralık aşk 25. bölüm izle kiralık aşk 25. bölüm fragmanı kiralık aşk 25. bölüm
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları