Kara Sevda 11. Bölüm izle 23 Aralık Özeti - Kara Sevda 11. Bölüm Fragmanı

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün başrollerini paylaştığı, kadrosunda Zerrin Tekindor, Metin Coşkun gibi tecrübeli oyuncaların bulunduğu Kara Sevda’da 11. bölüm Çarşamba akşamı yayınlanacak. Kara Sevda 11. bölümde yaşanacakların ayrıntısı bu yazımızda...

Kara Sevda 11. Bölüm izle 23 Aralık Özeti - Kara Sevda 11. Bölüm Fragmanı

Kara Sevda 11. Bölüm Özeti: Kemal ve Nihan’ın aşkını anlatan dizide, bu haftaki bölümde Kemal ve Nihan beş yıl önce kaderlerini değiştiren, onlar için çok önemli bir yere sahip olan evde yüzleşecekler... Kemal, Nihan’a sorduğu sorularla Nihan’ı köşeye sıkıştıracak ve saklı hiçbir şeyin kalmaması için elinden geleni yapacak. Nihan’ın oyununa ayak uyduran Kemal, güzel birkaç saatin yaşanmasına vesile olacak...

Kara-Sevda-11.-Bolum-izle-23-Aralik

Bunlar olurken, öte yandan Tarık Emir’i kendi tuzağına düşürecek. Önder’i hastaneye yerleştiren Tarık Emir’in planlarını altüst ettiğinden habersiz olsa da, Emir Tarık’ın peşine düşecek. Önder’in dilinden duyulan son sözleri, Kemal’in işini biraz olsun kolaylaştıracak.

kara-sevda

Asu ise, amcası Hakkı’nın ani ziyareti karşısında sevinecek ve onunla dertleşirken, Kemal’e ulaşmanın planlarını yapacak. Emir ise, Kemal’den alacağı intikamın planını yapmaya devam ediyor olacak. İntikam için Tarık ve Zeynep’i tuzağına çekmeye çalışacak.

Kemal’in ölüm pahasına, ölümü göze atarak ulaştığı iz ne? O geceye ait büyük sırrı çözmesine yardımcı olacak mı? Hepsi Çarşamba akşamı yayınlanacak bölümde izleyici ile buluşacak.

Kara Sevda yeni bölüm ile ilgili tüm gelişmeleri sitemizden takip etmeye devam edebilirsiniz... 

Kara Sevda 11. Bölüm 23 Aralık Full izle

http://www.startv.com.tr/dizi/kara-sevda

kara sevda 11. bölüm izle kara sevda 11. bölüm fragmanı kara sevda 11. bölüm fragmanı izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları