Kara Sevda 10. Bölüm İzle Tek Parça 16 Aralık Bölüm Özeti ( 2. Fragman izle )

Kara Sevda dizisinin 10. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız, Kara Sevda son bölüm neler yaşandı, bölüm özeti ve tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Kara Sevda 10. Bölüm İzle Tek Parça 16 Aralık Bölüm Özeti ( 2. Fragman izle )

Kara Sevda 10. Bölüm Özeti

Emir ile Kemal arasında savaş bu bölümde tüm hızıyla devam etmekte olup artık birbirlerine açıkça savaş ilan ettiklerini göstermektedirler. Kara Sevda 10. bölüm full izle bölümünde, Emir ile Nihan arasında oluşan yakınlaşması ile Kemal artık daha fazla şüphelenmeye başlamakta olup  bu şüpheler artık daha keskin bir yer hal almaktadır. Emir ise Kemal ile Nihan kimsenin olmadığı yerlerde bir araya gelmesi ve göz göze olmalarından dolayı Emir gözünde ikisi de artık savaşa katılmış olur. Emir savaşını sadece Kemal için değil ayrıca Nihan içinde açmış olur. Aklındaki planlar ile onları zor günler beklemekte olup Emir ise bu konuda boş durmamaktadır. Emir en büyük oyunu Kemal için oynamakta olup hayatlarından daha kesin olarak çıkarmak için geri dönüşü olmayan bir oyun oynamaya karar verir. Ancak bu onun için çok tehlikeli durumdur.

Kara-Sevda-10.-Bolum-izle-Tek-Parca-16-Aralik

Tekneyi yakan kişiyi araştıran Emir kuşkuları Salih’i göstermekte olup bu konuda şüpheli oldukça artmakta olup bunu Nihan’a söylemektedir. Ancak Nihan tekne üzerinde yaptığı araştırma da bir ipucu bularak gemiyi yakan kişinin Ozan olduğunu anlar. Bunu öğrenmesi aslında iki kardeş arasında kavga sebep verir. Ozan gemiyi yakmasında sadece kendi parmağını olmadığını düşünen Nihan ise Emir ile görüşmeye girer. Kara Sevda 16 Aralık izle günü, burada Emir’inde bu işin içinde olduğunu anlar ve Kemal için oynanan oyunda oyunu bozmak için elinden geleni en iyi yapmaya çalışır.

16 Aralık Çarşamba günü saat 20:00'de Star TV'de.

Kara Sevda 16 Aralık Full HD Tek Parça İzle 10. Bölüm

http://www.startv.com.tr/dizi/kara-sevda/bolumler/sayfa/1

Kara Sevda 10. Bölüm 2. Fragmanı İzle

http://www.startv.com.tr/dizi/kara-sevda/fragmanlar/sayfa/1

kara sevda son bölüm izle kara sevda 10 bölüm özeti kara sevda 10. bölüm full izle kara sevda 16 aralık izle kara sevda 10. bölüm 2. fragmanı izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları