İşte Benim Stilim Ünlüler 2016 8 Ocak izle 5. Bölüm Eleme Potasına Kim Girdi?

Yeni formatıyla seyircisi karşısına geçen İşte Benim Stilim Ünlüler 8 Ocak Cuma izle şıklığı ile tüm hızıyla devam ediyor. Birbirinden ünlü 16 yarışmacı kıyasıya rekabet içinde en stil kadın olmak için yarışıyorlar. İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 8 Ocak 5. bölüm de eleme potasına kim girdi? bölümü izleyip görelim.

İşte Benim Stilim Ünlüler 2016 8 Ocak izle 5. Bölüm Eleme Potasına Kim Girdi?

Yeni formatıyla seyircisi karşısına geçen İşte Benim Stilim Ünlüler 8 Ocak Cuma izle şıklığı ile tüm hızıyla devam
ediyor. Birbirinden ünlü 16 yarışmacı kıyasıya rekabet içinde en stil kadın olmak için yarışıyorlar. İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 8 Ocak 5. bölüm de eleme potasına kim girdi? bölümü izleyip görelim.

Haftanın son gününde ünlü isimler Cuma şıklığı olarak podyumda yerlerini alacaklar. Alanında oldukça başarılı olan jüri üyeleri, İvana Sert, Neslihan Yargıcı, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez karşısında stillerini konuşturup yüksek puan almak için çaba göstermeye devam edecekler. Şimdiye kadar bazı ünlü isimler stil konusunda jürinin gözüne girmiş değiller, tarzlarını beğenmedikleri çok isim var ve verdikleri puanlarla onları uyarmaktan çekinmiyorlar. Zorlu bir atmosferde yarışan yarışmacılar bugün eleme gecesine çıkıyor ve bir yarışmacı elenerek veda edecek.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler eleme gecesi izle bugün 8 Ocak Cuma günü TV8 kanalında 22:45'te başlıyor. Canlı yayını sitemizden izleyebilirsiniz. Yayın bittikten sonra da İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler eleme gecesi full izle konuya eklenecektir.

iste-benim-stilim-2016-unluler-8-ocak-izle-eleme-gecesi

İşte Benim Stilim Ünlüler 2016 5. Bölüm 8 Ocak Full izle

BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sunuculuğunu Öykü Serter’in juri üyeliğini ise Uğurkan Erez, Hakan Akkaya, İvana Sert ve Neslihan Yargıcı gibi moda dünyasının dev isimlerinin yaptığı İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yepyeni bölümleriyle TV8 ekranlarına gelmeye devam ediyor. Tam bir moda şovun yaşandığı yarışmada bu kez yeni sezon yarışmacıları Türkiye’nin ünlü isimlerinden oluşuyor. TV dünyasının medyatik isimlerinin stilleri başarılı juri üyeleri tarafından masaya yatırılıyor ve hatalar düzeltiliyor. Bu şekilde öğretici bir yanı da olan program sonuç olarak bir yarışma ve kazanan büyük ödülü alacak. Bu nedenle mücadele ve rekabette yarışmaya tat veriyor. Büyük ödüle kadar gidenİşte Benim Stilim 2016 Ünlüler bölümlerinde yarışmacılar stillerini ortaya koyarak juriden puanları topluyor. Her gün günün en düşük puan alan yarışmacıları içinden bir kişi üzgün surat rozeti alarak eleme potasına giriyor.

işte benim stilim ünlüler 5. bölüm izle işte benim stilim ünlüler 5. bölüm eleme potasına kim girdi işte benim stilim ünlüler 8 ocak izle işte benim stilim ünlüler 8 ocak eleme gecesi izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları