İşte Benim Stilim All Star'da Jüriden Ayrılık Çanları Çalıyor

Ekran macerasına 4 sezondur devam eden, yeni sezonda ise ‘İşte Benim Stilim Ünlüler’ şeklinde seyirci karşısına çıkmayı hedefleyen yarışma programında ayrılık çanları bu kez juri üyeleri için çaldı. Ünlü isimlerin yarışmacı koltuğunda oturacağı yeni sezonda Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu juri koltuğunda oturmayacak.

İşte Benim Stilim All Star'da Jüriden Ayrılık Çanları Çalıyor

Bilindiği gibi İşte Benim Stilim 4 sezondur Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert ve Uğurkan Erez’den oluşan juri üyeleriyle Türkiye’nin en stil kadınını seçmeye devam ediyor. Medyada yer alan haberlere göre ünlü isimlerin yarışmacı olacağı ‘İşte Benim Stilim Ünlüler’ isimli yeni sezonda juri üyelerinden Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu’nun olmayacağı duyuruldu. İşte Benim Stilim All Star, Ocak ayında ekranlara gelecek olan yeni sezonda yer almayacak olan Nur Yerlitaş’ın yapımcılarla sorunlar yaşadığı ve fiyat konusunda da anlaşamadığı düşünülüyor. Bu yüzden Nur Yerlitaş yarışmadan ayrılma kararı verirken, yapımcılar bu kez kadroyu güçlendirmek istedikleri için Kemal Doğulu’yu da juriden çıkarma kararı verdi. Bu şekilde gelişen ayrılığın ardından juri arayışına giren yapım şirketi bu kez de Hakan Akkaya ve Neslihan Yargıcı ile anlaşma yapıldığını duyurdu.

Yapımcı Juri Değişikliği Hakkında Açıklama Yaptı

Juri değişikliği konusunda çok fazla gerçek ve asılsız habere konu olan yapım şirketi, durumdan kamuoyunu haberdar etmek için açıklamada bulundu. Açıklamalarında ise aşağıdaki ifadeleri kullandı:

"1,5 yıldır İşte Benim Stilim programıda jüri üyeliğimizi yapan Sayın Nur Yerlitaş'la çok yoğun bir tempoda çalışmaktayız. Kendisi her zaman gerek renkli kişiliği gerek işine olan bağlılığı ve duayyen moda bilgisiyle programımızı sırtlamış ve başarısında çok büyük katkıda bulunmuştur. İşte Benim Stilim All Star'ın 25 Aralık Cuma büyük finali ardından Sayın Nur Yerlitaş ile karşılıklı anlaşarak kendisini kısa bir süre tatile gönderiyoruz. Ancak dilediği zaman kapılarımız kendisine hem İşte Benim Stilim hem de yapacağımız diğer projelerimiz için sonuna kadar açıktır. Kısa ayrılığımız tamamen dostane duygular karşılıklı saygı ve sevgi ile gerçekleşmiştir. Aynı şekilde yine programıza büyük katkı ve emekte bulunan jüri üyemiz Sayın Kemal Doğulu ile de bir süreliğine ayrılıyoruz. Her ikisine de teşekkürlerimizi bir borç bilir ve her daim ailemizin birer ferdi olduklarını saygı ile bildiririz."

işte benim stilim ünlüler işte benim stilim all star işte benim stilim all star jüri değişiyormu işte benim stilim jüri üyeleri
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları