İşte Benim Stilim All Star Yarı Final Eleme Gecesi Kim Elendi? 18 Aralık Cuma

İşte Benim Stilim moda yarışmasında finale doğru giderken haftanın son gününde yapılacak olan İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi yarı final de kimler elendi? belli oluyor.

İşte Benim Stilim All Star Yarı Final Eleme Gecesi Kim Elendi? 18 Aralık Cuma

Zorlu ve rekabetin en üst safhasında olan bir hafta geride kaldı ve her Cuma olduğu gibi eleme gecesi heyecanı geldi çattı. Bilmeyen okurlarımız için bilgi verelim, İşte Benim Stilim All Star yarı final gecesi günü daha önceki eleme geceleri gibi bir kişi değil, iki yarışmaya veda edecek ve altı yarışmacı bayan all star finalistleri olmuş olacaklar.

Önümüzdeki hafta yani İşte Benim Stilim All Star final gecesi yaşanacak, eleme olmadan all star'ın kazananı ve Türkiye'nin en tarz kadını seçilmiş olacak. Kazanan yarışmacı aynı zaman da büyük ödül olan 150.000TL'nin de sahibi olacak. Büyük önem taşıyan bu gece de hangi yarışmacı elenecek gece sonunda haberimizde paylaşacağız.

iste-benim-stilim-all-star-18-aralik-yari-final-kim-elendi

Haftanın eleme potasına giren yarışmacıları, Nihal, Sima, Ayşenur, Ayşegül ve son yarışmacı bugün yayınlanan İşte Benim Stilim All Star 93. bölüm 18 Aralık bölümünde belli olacak. Verilen linkten bugün yayınlanan bölümü ve yarışmacıların kıyafetlerinin yer aldığı fotoğraf galerisine göz atabilirsiniz. Önceki bölüm de günün en şık yarışmacısı Gülşah Yılmaz olurken, üzgün surat rozetini alan ise Ayşegül Doğan oldu.

iste-benim-stilim-all-star-gunun-en-sik-yarismacilari

Geriye kalan son üzgün surat rozetini Cuma şıklığı yaşandığı bölüm de bir yarışmacı alacak. Daha sonra 4 kişilik eleme potası belirlenecek ve jüri karşına geçecekler. Jüri üyeleri Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve İvana Sert sadece bir kişiyi kurtaracaklar. Eleme gecesi saat 22:15'te başlayacak. Ünlü konuk Emre Kaya oldu.

İşte Benim Stilim All Star 18 Aralık Elenen Kim? Yarı Final de Kimler Elendi?

Eleme anı yaşayan yarışmacıların haricinde diğer yarışmacılar ise aynı şekilde haftanın 10 bin TL değerindeki ödülü için yarışacaklar. Ödül için belirlenen konsept ise 'Roman Gecesi' olacak. Yarışmacılar konsepte uygun olarak kıyafet, canlandırma ve eğlenceli sahneler ile performanslarını gösterdikten sonra juriden puanlarını alacak. En iyi performansı sergileyerek en yüksek puanı alan yarışmacı ise son 10 bin TL'lik ödül çekini alacak.  

Elenen yarışmacı bölüm bitince güncellenecek.

İşte Benim Stilim All Star 18 Aralık Ödülü Alan Kim?

Ödül almak ve elenme için belirlenen kuralları açıkladıktan sonra sıra geldi gecenin konuklarının kimler olacağını sizlere bildirmeye. Bu hafta eleme gecesine yani yarı finale şarkılarıyla eğlence katacak isimler Emre Kaya, Ahır Kapı Roman Orkestrası olacak.

Ezgi Ünal, Sima Şeraffetinova, Nihal Candan ve Ayşenur Balcı elenme riski olan isimlerdi. Jüri üyeleri oy birliği ile Ayşenur Finalist belirlendi.

Geriye kalan 3 yarışmacı için jüri üyeleri seçim yaptı yaptı ve, Nur Yerlitaş Nihal dedi, Kemal Doğulu Nihal, İvana Sert Ezgi, Uğurkan Erez Ezgi isimlerini verdiler. Oylamalar aynı olduğu için jürinin verdiği ortak kararla Nihal kalsın denildi ve böyle Sima Şerafettinova ve Ezgi Ünal yarışmaya veda ettiler.

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR YARI FİNAL FULL HD TEK PARÇA İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

işte benim stilim all star yarı final izle işte benim stilim all star eleme gecesi izle 18 aralık işte benim stilim all star 18 aralık kim elendi işte benim stilim all star 18 aralık yarı finalde elenen kim işte benim stilim
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
ilayda     0000-00-00 Nihalın gitmediğini sevindum
ilayda     0000-00-00 Asıl Nihal hak ediyor ve Ayşegül sacede bir defa surat aldı ikizler ve emel hak ediyorlar
leyla     0000-00-00 Nihal gitmeliydi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları