İşte Benim Stilim All Star Final Gecesinde Kim 1. Oldu? 25 Aralık 150 Bin TL Kazanan

Yayınlandığı günden beri büyük ilgi toplayan, reytingleri alt üst eden, televizyonların en uzun soluklu moda yarışması İşte Benim Stilim All Star’ın nefes kesen final gecesi 25 Aralık Cuma 22.15’de TV 8 ekranlarında gerçekleştirildi. Nefes kesen gecede birinci kim oldu? 150.000 TL büyük ödülü kim kazandı? Tüm bu sorulara cevabı haberimizde.

İşte Benim Stilim All Star Final Gecesinde Kim 1. Oldu? 25 Aralık 150 Bin TL Kazanan

İşte Benim Stilim yarışmasının 3.sezon finalinin yaşanacağı ve birincinin belli olacağı geceye İdo Tatlıses şarkılarıyla geceye renk kattı. 2015 yılının en stil kadın ünvanın verildiği final gecesi sonrası, Nurella ve Kemal Doğulu İşte Benim Stilim yarışmasının jüri üyeliklerini de bırakmış oldular. Yapımcılarla ücret konusunda anlaşamayan Nurella’nın yerine Neslihan Yargıcı, Kemal Doğulunun yerine ise Hakan Akkaya geçecek.

iste-benim-stilim-all-star-final-gecesi-aysenur-balci-25-aralik

Çekişmeli ve heyecan dolu gecede sms oylarıyla all starın birincisi Ayşenur Balcı oldu. 150.000 TL büyük ödülünde sahibi olan Balcı, duygulu anlar yaşadı. Öykü Serter'in sonuçları açıklamadan önce yarışmacılara ödülün 50 bin lirasını ikinci olana verilmesini istermisiniz diye sorduğunda, Nihal Candan bunu kabul etmedi, daha sonra ödülü paylaşan ikili Nihal 50 Bin TL, Ayşenur 100.000 TL aldı.

2016 yılının Ocak ayında İşte Benim Stilim Ünlüler, yeni ismiyle ve yeni jüri üyeleriyle ekranlara dönecek olan programda bu kez podyuma Seranay Aktaş, Merve Aydın, Asena gibi tanınmış ünlüler podyumda birbirleriyle yarışacaklardır.

işte benim stilim all starı kim kazandı işte benim stilim birincisi kim oldu işte benim stilim 25 aralık final gecesi kim kazandı işte benim stilim
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları