İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi izle Kim Elendi 11 Aralık

Yeni sezonu çok hareketli geçen ve erken final kararı alan İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi izle 11 Aralık Cuma günü seyircisi ile buluşuyor. Geçen hafta elenen Emel Özkızıltaş ve Aycan Şencan Nurcan Kardeşler sonrasında bu hafta İşte Benim Stilim All Star 11 aralık eleme gecesi kim elendi? dünyaca ünlü boksör Floyd Mayweather yarışmaya konuk oluyor.

İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi izle Kim Elendi 11 Aralık

Bir sezonun daha sonuna yaklaştık, İşte Benim Stilim 2 hafta içinde final yaparak yarışmayı sonlandırma kararı almışlardı. İşte Benim Stilim All Star final gecesi yapılacak ve Türkiye'nin en stil kadını seçilecek. All Star bitiminden sonra yeni formatla seyircisi ile buluşmaya hazırlanan yarışma programı İşte Benim Stilim Ünlüler olarak TV8 kanalında devam edecek.Son eleme gecesinde 7 yarışmacı podyuma çıkacak ve tüm stillerini ortaya koyarak 1. olma mücadelesi verecekler, aralarından sadece bir kişi hem yarışmanın büyük ödülünü hem de en stil kadın ünvanını kazanmış olacak.

İşte Benim Stilim All Star 11 Aralık eleme gecesi izle bölümü yine süprizlerle ve keyifli anlarla karşımıza geliyor. Bu haftanın ünlü konuğu, dünya şampiyonu ve dünyanın en yüksek ücretli sporcusu ünvanına sahip olan boksör Floyd Mayweather oluyor. Büyük bir mal varlığı olan ve pahalı lüx arabalar, jetler, villalar sahibi olan Floyd Mayweather İşte Benim Stilim All Star eleme gecesine konuk oluyor. Yarışmanın sunuculuğunu yapan Öykü Serter, ünlü sporcuya kolyenizin fiyatı ne kadar dediğinde 1 milyon dolar diyerek cevaplıyor, hemen arkasından saatiniz ne kadar diye sorduğunda sadece bir kaç yüz bin dolar cevabını alan Serter ve tüm seyirci şaşkına dönüyor. Eğlenceli anlarında yaşandığı gece de, İvana Sert ve Floyd Mayweather boks müsabakasına çıkıyor.

iste-benim-stilim-all-star-floyd-mayweather

Bir önceki eleme gecesinde ünlü konuk Rober Hatemo olmuştu ve sevilen şarkılarıyla gece de keyifli dakikalar yaşatmıştı. Gece sonunda elenen Emel ve ikiz kardeşler Aycan-Nurcan olmuştu. Bu hafta İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi kim elendi? 11 aralık sorusuna cevap yayın bitimiyle birlikte bu safyadan sizlerle paylaşacağız. Bu hafta 9 yarışmacıdan 2 si elenecek ve geriye kalan 7 yarışmacı ile final gecesine gidilecek.

İşte Benim Stilim All Star Yarışmacıları

Çiğdem Çelik, Ayşegül Doğan, Ezgi Ünal, Nihal Candan, Özden Cerrahoğlu, Gülay Hançer, Gülşah Yılmaz, Ayşenur Balcı, Sima Şerafettinova.

 Floyd Mayweather İstanbul'a Geldi

Amerikalı boks şampiyonu Floyd Mayweather, Ümit Akbulut’un davetlisi olarak Türkiye’ye geldi. Ekibiyle İstanbul’a gelen Floyd Mayweather için özel  bir koruma ekibi oluşturuldu.

Floyd Mayweather  11 Aralık’ta İşte Benim Stilim All Star’da !

Ünlü boksör Floyd Mayweather, 11 Aralık’ta İşte Benim Stilim All Star’a konuk olacak. Programda neler yaşanacak şimdiden merak konusu.

Floyd-Mayweather-istanbul

İşte Benim Stilim All Star 11 Aralık Eleme Gecesi izle

Yayın Saati :22:15

GÜLAY HANÇER İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR'a VEDA ETTİ!

Yayın saatinde İşte Benim Stilim 11 Aralık All Star Eleme Gecesi tek parça izle ve bölümü buradan izleyebilirsiniz.

işte benim stilim all star işte benim stilim all star eleme gecesi kim elendi
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
beyza     0000-00-00 Gerçekten çok güzel yarışma hazırlamışsınız okuldan gelir gelmez hemen TV8'i açıyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları