İşte Benim Stilim All Star 97. Bölüm izle 21 Aralık

Ekranların sevilerek ve ilgiyle izlenen moda ve stil programı İşte Benim Stilim All Star son haftasında da yepyeni bölümleriyle TV8 ekranlarına gelmeye devam ediyor. Finalist yarışmacıların son kez performanslarını sergilediği son bölümlerde neler yaşanacak merak ediyorsanız İşte Benim Stilim All Star 97. Bölüm izle 21 Aralık kıyafetleri neler haberin detayından takip edebilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star 97. Bölüm izle 21 Aralık

Son yaşanan yarı finalden sonra yarışmaya en son veda edecek isimlerin belirlenmesinin ardından büyük finalde yarışacak olan finalistler de belirlenmiş oldu. Ayrıca büyük finale giden son haftaya girilmesi nedeniyle heyecan bir hayli artmış durumda. Finalist yarışmacılar olan Gülşah Yılmaz, Nihal Candan, Ayşenur Balcı, Ayşegül Doğan, Çiğdem Çelik ve Özden Cerrahoğlu finale giden haftada stil yarışına devam ediyor. Bugün İşte Benim Stilim All Star 97. Bölüm izle 21 Aralık kıyafetlerini takip edebilir ve desteklediğiniz yarışmanın adım adım finale gidişini izleyebilirsiniz. Diğer yandan desteklediğiniz İşte Benim Stilim All Star finalistini birinciliğe taşımak için resmi sitesinde yer alan numaraları kullanarak SMS oyu da kullanabilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star 97. Bölümde Yaşananlar

Yarışmanın son haftasında büyük finale giderken nasıl bir kural değişikliği yapılacak ve stil değerlendirmeleri neye göre yapılacak şu an henüz bilinmemekle birlikte bunu bölümün ilk başlangıcında sunucunun açıklayacağı düşünülüyor. Finalistler son stillerini tek tek podyuma çıkarak sergileyecek. Ancak bu hafta üzgün surat alınacak mı? ya da alınacaksa oluşan eleme potası büyük finale nasıl bir katkı yapacak bu bölümü izleyerek öğrenebilir, ayrıca haberimizi takip ederek gelişmeleri sitemizden de öğrenebilirsiniz. Diğer yandan yarışmacılar kadar juri üyeleri de oldukça gergin. Yarışmacılardan son haftada oldukça ileri seviyede performans bekleyen juri üyeleri yapılan basit hatalara dayanamayıp yarışmacıları sert bir şekilde eleştirebiliyor. Bu bölümde bu eleştirileri sıklıkla göreceğiz. Bunun dışında Kemal Doğulu’nun herkesten istemeden kırdıysam özür diliyorum şeklinde ifadelerle özür dilemesi programa damgasını vuracak. Bakalım yarışmada ne gibi gelişmeler olacak.

işte benim stilim all star 21 aralık full izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları