İşte Benim Stilim All Star 25 Aralık Final Gecesi Birinci Kim Oldu? Kazanan Kim?

17 haftadır ekranlarda olan TV8’in sevilen moda yarışma programı İşte Benim Stilim All Star 25 Aralık Cuma büyük final gecesi izle akşamı izleyiciyle buluşacak son bölüm ile final yapıyor. İşte Benim Stilim All Star finalinde neler yaşandı? 1. kim oldu? 150.000TL kim aldı? gibi soruların cevabını almaya çok az kaldı.

İşte Benim Stilim All Star 25 Aralık Final Gecesi Birinci Kim Oldu? Kazanan Kim?

İşte Benim Stilim All Star 1. si kim oldu ve hangi yarışmacılar elendi? Merak edenlerin haberimizin detayını incelemelerini öneriyoruz. Bir sezon daha sona erdi ve All Star 1.sini belirliyor, büyük final gecesi 25 Aralık Cuma günü yapılacak, bu geceyi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

İşte Benim Stilim All Star 25 aralık final gecesi izle olarak yayınlanacak olan gecede heyecan dorukta olacak ve finalistler son kez podyuma ve juri karşısına çıkacak. Gecenin sonunda bir hafta boyunca yapılan halk sms oylamasının sonucu açıklanarak İşte Benim Stilim All Star birincisi yani yarışmanın kazananı belirlenmiş olacak. Yarışmayı kazanan isim 150 bin TL değerindeki büyük ödülün sahibi olacağı gibi, aynı zamanda Türkiye’nin All Star’ı, 2015 yılının ise en stil kadını ünvanlarına almaya hak kazanacak. Bakalım finalistler arasında birinci kim olacak.

iste-benim-stilim-all-star-25-aralik-buyuk-final-gecesi

Sunuculuğunu ekranların başarılı ismi Öykü Serter’in, yapımcılığını Production House’un, juri üyeliğini Kemal Doğulu, İvana Sert ve Nur Yerlitaş gibi moda dünyasının önde gelen isimlerinin, stil hocalığını ise Uğurkan Erez’in yaptığı yarışma programı İşte Benim Stilim All Star Cuma akşamı 22.15’te yapılacak final ile kazananını belirliyor.

İşte Benim Stilim All Star finalistleri; Çiğdem Çelik, Ayşenur Balcı, Nihal Candan, Gülşah Yılmaz, Ayşegül Melisa Doğan ve Özden Cerrahoğlu

İdo Tatlıses All Star finaline konuk oluyor!

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo final gecesinde sevilen şarkılarını seslendirerek izleycilere keyifli anlar yaşatacak.

Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş da Veda Ediyor

Yeni sezonda yarışmanın ünlü isimlerle devam edeceği ve İşte Benim Stilim 2016’nın ocak ayında başlayacağı zaten haftalar öncesinde izleyiciye duyurulmuştu. İşte Benim Stilim yarışmasının yapımcılarının aldığı bir karara göre bu yeni sezon programında juri üyelerinde değişikliğe gidecek ve yeni kadroda Nurella ve Kemal Doğulu yer almayacak. 2016 sezonunda yarışmada bu juri üyelerinin yerine Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya’nın geçeceği kesinleşmiş bir haber olarak duyrulurken, eski juri üyelerinin vedası da yine final gecesinde yapılacak. Medyadan alınan bilgilere göre Nur Yerlitaş’la yapımcıların ücret konusunda anlaşamadıkları, Kemal Doğulu’yu ise kadroda moda konusunda daha güçlü isimlerin bulunmasını istedikleri için bıraktıkları düşünülmektedir. All Star’ın bitmesinin ardından Ocak ayında başlayacak İşte Benim Stilim Ünlüler’in kadrosu, bölümleri ve yarışmacıları ise izleyici tarafından merakla bekleniyor. 

TÜRKİYE'NİN EN TARZ KADINI AYŞENUR BALCI OLDU

Yorum ve görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın...

İşte Benim Stilim Ünlüler Yarışmacıları

All Star biterken, ünlüler ile yapılacak olan konseptin de kadrosu yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Son duruma göre İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasında yer alması kesinleşen ünlüler şöyle:

Serenay Aktaş (survivor yarışmacısı – futbolcu),
Merve Aydın (survivor finalistlerinden - koşucu),
Kurretülayn Matur (ütopya yarışmasından),
Gizem Hatipoğlu (survivor Hakan’ın eşi),
Niş Karataş,
Asena,
Mehtap Yılmaz,
Simge Tertemiz.

 

işte benim stilim all star final gecesi izle işte benim stilim all star 25 aralık büyük final
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İşte Benim Stilim     2015-12-24 Sorum Çiğdem ile ilgili " Podyumun ortasında jüri üyelerinin önünde (alın all starınızı ben gidiyorum) diye bas bas bağırıp adeta tepindi yapmadığı saygısızlık söylemediği ağır söz kalmadı, başka birgün üstündeki derileri jüriye tavırla herkesin önünde söküp attı , her gün bir tartışma ,her gün mağdur. Arkasına Ayşenur 'a burdan uçarım tehdidi , Şimdide Jüri oldu Sima ya bu hafta SEN ELENECEKSİN diyebildi. Bu kadın bu cüreti nerden ve kimden alıyor. Hepsinden çok daha yaşlı ama çok daha saygısız ve kontrolsuz.Bu saygısızlıklar yüzünden programdan soğuduk.Bu saygısız ve seviye sorunu olan biri en azından uyarılamaz mı. Herkesin önünde
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları