İşte Benim Stilim All Star 22 Aralık izle Youtube 98. Bölüm Kıyafetleri - Puan Tablosu

Finale çok az kaldı, bu hafta sonu yapılacak olan final gecesinde İşte Benim Stilim All Star şampiyonu belli olacak. Cuma gününe kadar hafta içi yapılacak bölümlerde artık 2 farklı kombinler yapılıyor. İşte Benim Stilim all Star 22 Aralık tek parça Youtube izle bölümü kaçırmayın.

İşte Benim Stilim All Star 22 Aralık izle Youtube 98. Bölüm Kıyafetleri - Puan Tablosu

Hafta boyu sürecek olan sms oylaması final gecesine kadar devam edecek, kazanmasını istediğiniz yarışmacının ismini yazarak 6688'e göndererek yarışmacıya destek olabilirsiniz. İki ayrı kombin yaparak jüri üyelerinden puanlarını almaya devam edecekler. Artık üzgün surat rozeti takılmayacak, bunun yerine bir puan tablosu oluşturulmuş durumda.

Dün yayınlanan 21 Aralık 97. bölüm puan tablosu şu şekilde olmuştu, Özden Cerrahoğlu 54 Puan, Çiğdem Çelik 51 Puan, Gülşah Yılmaz 51 Puan, Ayşenur Balcı 49 Puan, Ayşegül Doğan 48 Puan ve Nihal Candan 43 Puan toplamışlardı. Bakalım bugün en düşük ve en yük puanları kimler alacak ve puan tablosu ne şekilde olacak, yayın sonunda sizler için yazımızda güncelleme yapacağız takipte olunuz.

Altı finalist ile büyük finale doğru giderken yarışmacılar ne gibi performans sergileyecekler ve kazanan kim olacak şimdiden herkesi büyük heyecan sarmış durumda. Yukarıda belirttiğimiz gibi hafta boyunca her gün iki kıyafet ile kombin yaparak jüri puanlarını alacaklar. İşte Benim Stilim All Star 25 Aralık final gecesi izle gününde 2015 yılının en stil kadını belirlenecek.

22 ARALIK PUAN TABLOSU

iste-benim-stilim-all-star-22-aralik-puan-tablosu

 

işte benim stilim all star 22 aralık full izle işte benim stilim all star 22 aralık puan tablosu işte benim stilim all star 22 aralık tek parça izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İlayda     0000-00-00 İnşallah nihal kazanır
Nilgün     0000-00-00 Çiğdem kazansın
Ecrin     0000-00-00 Nihale bayiliyorum insallah nihal kazanir basarilar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları