İşte Benim Stilim All Star 17 Aralık Tek Parça izle 94. Bölüm Kıyafetleri

En stil kadını seçmek için geri sayım başlamış durumda, İşte Benim Stilim All Star yarışmasında finale çok az kaldı, geriye kalan 8 yarışmacı yarı finale çıkıyorlar. İşte Benim Stilim All Star yarı final bu hafta Cuma günü yapılacak.

İşte Benim Stilim All Star 17 Aralık Tek Parça izle 94. Bölüm Kıyafetleri

Son kozlarını oynayan 8 yarışmacı artık çok daha dikkatli olmak zorundalar, İşte Benim Stilim All Star 94. bölüm izle neler yaşanacak? eleme potasına kim girdi? ve İşte Benim Stilim All Star 17 Aralık kıyafetlerine bir sonraki konumuzda yer vereceğiz. Bu hafta 4 yarışmacı eleme potasında olacak, jüri üyeleri sadece bir yarışmacıyı elenmek kurtarabilecekler. Dört yarışmacı gala gecesinde ikiye ayrılacaklar, elenme telaşı yaşamayanlar ve 10.000 TL için yarışanlar roman konsepti yapacaklar.

iste-benim-stilim-all-star-17-aralik-tek-parca-izle-94-bolum

Elenme tehlikesi yaşayanlar ise ikonlar konsepti oluşturacaklar, gecenin sonunda İşte Benim Stilim All Star 18 Aralık yarı final eleme gecesinde 2 yarışmacı elenecek. O gecede elenmeyenler ise finalist olmaya hak kazanacaklar, o yüzden yarı final öncesi kalan iki gün çok önem arz ediyor. Bir önceki bölüm olan İşte Benim Stilim All Star 93. bölüm 16 Aralık izle'de günün en yüksek puanını alan yarışmacı Gülşah Yılmaz olmuştu. Üzgün surat rozeti alan ve eleme potasına giren yarışmacı ise Ayşenur oldu.

Jüri karşısına geçen üç yarışmacı Sima Şerafettinova, Ayşenur Balcı, Ezgi Ünal oldu. Nur, Kemal ve İvana Ezgi ile Sima'yı kurtardı. Günün eleme potasına giren ismi böylece Ayşenur Balcı oldu.

İşte Benim Stilim All Star 17 Aralık 94. Bölüm Tek Parça izle

http://www.istebenimstilimallstar.com/iste-benim-stilim-all-star-94-bolum-izle-17-aralik.html

KIYAFETLER VE FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

işte benim stilim all star 17 aralık izle işte benim stilim all star 17 aralık
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları