İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 7 Ocak 4. Bölüm izle Eleme Potasına Kim Girdi? Neler Yaşandı? Kıyafet ve Puanlar

En çok sevilen moda ve stil yarışma programı İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler eleme gecesinden önceki son gününü yaşıyor. İlk haftanın eleme potası yavaş yavaş belirlenirken ünlü isimlerden oluşan isimler ancak daha stillerini ortaya koymak için ortama alışıyor. Yarışmanın yeni bölümü olan 7 Ocak tarihli yayında eleme potasına kim girdi? Neler yaşandı? Yarışmacıların kıyafet, konsept, kombin ve puanları nasıldı? Haberimizden hem izleyebilir hem de detayları okuyabilirsiniz.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 7 Ocak 4. Bölüm izle Eleme Potasına Kim Girdi? Neler Yaşandı? Kıyafet ve Puanlar

Sunuculuğunu Öykü Serter’in juri üyeliğini ise Uğurkan Erez, Hakan Akkaya, İvana Sert ve Neslihan Yargıcı gibi moda dünyasının dev isimlerinin yaptığı İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yepyeni bölümleriyle TV8 ekranlarına gelmeye devam ediyor. Tam bir moda şovun yaşandığı yarışmada bu kez yeni sezon yarışmacıları Türkiye’nin ünlü isimlerinden oluşuyor. TV dünyasının medyatik isimlerinin stilleri başarılı juri üyeleri tarafından masaya yatırılıyor ve hatalar düzeltiliyor. Bu şekilde öğretici bir yanı da olan program sonuç olarak bir yarışma ve kazanan büyük ödülü alacak. Bu nedenle mücadele ve rekabette yarışmaya tat veriyor. Büyük ödüle kadar giden İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler bölümlerinde yarışmacılar stillerini ortaya koyarak juriden puanları topluyor. Her gün günün en düşük puan alan yarışmacıları içinden bir kişi üzgün surat rozeti alarak eleme potasına giriyor.

Eleme potasına giren isimler 5. günün sonunda son üzgün suratın da belirlenmesiyle juri değerlendirmesine tabi tutuluyor ve juri içlerinden 2 kişiyi kurtarıyor. Geriye kalan 3 yarışmacı eleme gecesine potada girerek risk altında kalıyor. Eleme gecesinin başında İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmacıları bu üçlü potadan bir kişiyi daha kurtarıyor ve geriye kalan iki isim eleme anı yaşadıktan sonra içlerinden biri elenerek yarışmaya veda ediyor. Bu nedenle hafta içinde stillerini sergileyip yüksek puanlar almak yarışmacılar için oldukça önemli.

iste-benim-stilim-2016-unluler-yeni-bolum

Hafta boyunca yaşanan süreç bu şekilde gelişirken ilk sezonun ilk haftası geride kalmak üzere ve yavaş yavaş eleme potası da şekilleniyor. Bu bölümün sonunda eleme potasına girecek isim 4. isim olacak ve geriye bir isim kalacak. Şimdiye kadar üzgün suratlı yarışmacılar Esra Sönmezer, Yeşim Erçetin ve Neslihan Önder. Bu isimler için bir kez daha üzgün surat rozeti almamak doğrudan eleme yaşamamak için oldukça önem taşıyor. Bakalım yeni bölümde dengeler ne yönde gelişecek. 

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 7 Ocak 4. bölüm izlemek için tıklayınız. 

işte benim stilim 2016 ünlüler 7 ocak full izle işte benim stilim 2016 ünlüler 4. bölüm full izle işte benim stilim 2016 ünlüler 7 ocak izle 4. bölüm işte benim stilim 2016 ünlüler 7 ocak eleme potasına kim girdi işte beni
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları