İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 5 Ocak Salı 2. Bölüm izle Eleme Potasına Kim Girdi?

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanacak olan İşte Benim Stilim 2016 geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkmıştı. Tamamı ünlülerden oluşan yarışmacıların yeni jüri karşısında kıyasıya bir mücadele sergilediği İşte Benim Stilim 2016 ikinci bölüm, 5 Ocak Salı ekranlarda olacak.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 5 Ocak Salı  2. Bölüm izle Eleme Potasına Kim Girdi?

İşte Benim Stilim 2016

Hafta içi her akşam TV8 ekranlarında yayınlanacak olan İşte Benim Stilim 2016 geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkmıştı. Tamamı ünlülerden oluşan yarışmacıların yeni jüri karşısında kıyasıya bir mücadele sergilediği İşte Benim Stilim 2016 2. bölüm, 5 Ocak Salı 15:30'da ekranlarda olacak.

Yeni yayın döneminde ünlüler ile yoluna devam eden İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasında, yarışmacıların yaptıkları alışverişlerde dikkat çekiciydi. Yaptıkları alışverişlerin tutarları oldukça yüksek olan ünlü yarışmacılar, yeni sezonda gerçekleşecek güçlü rekabetinde sinyalini verdi.

iste-benim-stilim-elif-ece-uzun

Jüri Puanları Dikkat Çekti
İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmasında yeni jürinin puanları dikkat çekiciydi. Hiçbir yarışmacıya tam puan vermeyen jüri üyeleri, yarışmacıları bayağı zorlayacak gibi görünüyor. Ortalamada 5 – 6 puan veren yeni jüri, yarışmacıların biraz daha hırslanması ve yeni kombinler yapması taraftarı.

Furkan Erez Noel Baba Oldu
İşte Benim Stilim Ünlülerin ilk bölümünde jüride yer alan Furkan Erez Noel baba lakabı ile gündeme geldi. Diğer jüri üyelerinin verdiği düşük puanlara rağmen, Furkan Erez neredeyse tüm yarışmacılara yüksek puanlar verdi. Bu durum üzerine yorum yapan diğer jüri üyeleri Furkan Erez’e Noel Baba lakabını taktı.

Acun Ilıcalı’nın yeni projesi olan 4 Büyükler Salon Futbolu Turnuvasının başlamasının ardından İşte Benim Stilimin saatleri ileri alınmıştı. Bu durum turnuva boyunca bu şekilde devam edecek. Yaklaşık 2 hafta sürecek olan futbol turnuvasının ardından İşte Benim Stilim Ünlüler yine erken saatlerde karşımızda olacak.

İşte Benim Stilim Ünlüler 5 Ocak Salı

 

işte benim stilim ünlüler yeni bölüm izle işte benim stilim 2016 ünlüler 2. bölüm izle işte benim stilim 2016 ünlüler 2. bölüm full izle işte benim stilim 2016 ünlüler 5 ocak izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları