İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 1 Ocak’ta Başlıyor!

İşte Benim Stilim All Star’ın geçtiğimiz gün final yapmasının ardından merakla beklenen yeni sezon İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 1 Ocak’ta başlıyor. TV8 ekranlarında saat 20.00’da ekran macerasına başlayacak olan yarışmada bu kez Türkiye’nin ünlü isimleri yarışmacı koltuğunda oturacak, yeni yarışmacılarla moda ve stil şöleni yaşanacak.

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 1 Ocak’ta Başlıyor!

Dört sezondur ekranlarda moda rüzgarı estiren ve izleyicinin ilgiyle takip ettiği yarışma programı İşte Benim Stilim yeni sezonda ünlü yarışmacılarla yeniden başlıyor. Juri üyelerinin değiştiği yarışmada sunuculuğu yine başarılı sunucu Öykü Serter yapacak. Ünlü isimlerin stillerini ortaya koyacakları ve en stil olmak için yarışacakları İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler’de juri koltuğunda oturacak isimler ise Türkiye’nin moda denildiğinde akıllara ilk gelen isimleri İvana Sert, Uğurkan Erez, Hakan Akkaya ve Neslihan Yargıcı olacak.Yeni yarışmacılar ve yeni juri üyeleriyle ekranlarda modanın ne olduğunu herkese tekrar kanıtlayacak olan İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler 1 Ocak 1. bölüm izle yayınında neler yaşanacak merak edenleri yeni yılın ilk gününde ekran başına davet ediyoruz.

iste-benim-stilim-unluler-2016-yarismacilari

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler Yarışmacıları

Berna Öztürk

Aslı Zen

Simge Tertemiz

Yeşim Erçetin

İnci Pars

Elif Ece Uzun

Pelin Suade

Esra Balamir

Yasemin Öztürk

Esra Sönmezer

Tuğçe Özbudak

Nil Karataş

Sevil Uyar

Gizem Özdilli

Şarkıcı Hatice

Neslihan Önder

 

işte benim stilim ünlüler 2016 işte benim stilim 2016 ünlüler işte benim stilim 2016 yarışmacıları işte benim stilim ünlüler yarışmacıları işte benim stilim 2016 ünlüler ne zaman başlıyor
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
Bjk     0000-00-00 Çok iyi olmuş yaşasın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları