İlker Ayrıkla Bir Sıfır 9 Ocak izle 19. Bölüm Kanal D Yayından Mı Kaldırıldı? Ne Zaman Ekranlara Gelecek?

Eğlenceli sunucu ve oyuncu olan İlker Ayrık’ın yaptığı, birbirinden eğlenceli ve heyecan dolu yarışmaları ve yarışmacıları ile İlker Ayrık’la Bir Sıfır yeni bölümleri ile her hafta sonu 16.45’da Kanal D ekranlarına gelmeye devam ediyordu. Ancak, yılbaşı özel programının ardından bu program yayın akışında yer almadı. Peki İlker Ayrık’la Bir Sıfır yayınlan mı kaldırıldı? Ne zaman ekranlara gelecek? Bitti mi? Detaylar haberimizde…

İlker Ayrıkla Bir Sıfır 9 Ocak izle 19. Bölüm Kanal D Yayından Mı Kaldırıldı? Ne Zaman Ekranlara Gelecek?

Ben Bilmem Eşim Bilir’den sonra yepyeni bir yarışma olan İlker Ayrık’la Bir Sıfır eğlendirmeye, eğlendirirken para kazandırmaya devam ediyordu. Yarışmanın ödülleri olan 100 Bin TL ve araba için yarışmacılar kıyasıya mücadele ediyordu. Yarışmaya istediğiniz kişiyle yani eşiniz, dostunuz, arkadaşınız, anneniz ya da babanız kim olursa olsun katılabiliyordunuz.

Eğlenceli ve bir o kadar da öğretici program en son yılbaşında özel program ile ekranlara geldi. Oldukça eğlenceli dakikaların yaşandığı yarışmanın ardından bu hafta sonu program bir kez daha ekranlara gelmedi. Yayın akışına bakıldığında ise önümüzdeki hafta sonu da yarışmanın yayın akışında olmadığı görülüyor. Kanal D bu konu hakkında henüz bir açıklamada bulunmazken izleyicinin aklına ise İlker Ayrıkla Bir Sıfır acaba bitti mi, yoksa yayından mı kaldırıldı soruları geldi. Bu konuda kanal yönetiminden bir açıklama geldiğinde sizlerle paylaşacağız. Ancak şimdilik yani bu hafta sonu İlker Ayrıkla Bir Sıfır 9 Ocak izle 19. bölüm’ün yayınlanmayacağını sizlere söyleyebiliriz.

İlker Ayrık Kimdir?

16 Ekim 1979 doğumlu olan İlker Ayrık, Balıkesir’de dünyaya gelmiştir. Oyunculuk açısından kariyerinin en önemli adımını2009 yılında ekranlara gelen Geniş Aile dizisinde oynadığı Coğrafya öğretmeni Mürsel rolü ile atmıştır. Daha sonra ise 2012 yılında TRT1 ekranlarında yayınlamaya başlayan ve hala devam eden Seksenler dizisinde Çağatay rolüne hayat vermiştir. Aynı zamanda bir çok sinema filminde oynayan İlker Ayrık son olarak 2014 yılında vizyona giren Yapışık Kardeşler filminde Selim rolüne hayat vermiştir. 2012 yılında Kanal D ekranlarından yayınlanmaya başlayan Ben Bilmem Eşim Bilir isimli ekranların sevilen yarışma programının sunuculuğunu yapmaya başlamıştır. Sonrasında 2014 yılında yayınlanan Çarkıfelek yarışmasının sunuculuğunu yapmıştır. Neşeli ve sempatik halleri ile dikkat çeken İlker Ayrık şu sıralar Kanal D’de izleyiciyle buluşan yarışma programı İlker Ayrık’la Bir Sıfır isimli farklı formattaki programın sunucusu olarak görev almaktadır. 

ilker-ayrik-kimdir

ilker ayrıkla bir sıfır 9 ocak 19. bölüm full izle ilker ayrıkla bir sıfır 19. bölüm ne zaman yayınlanacak ilker ayrıkla bir sıfır bitti mi ilker ayrıkla bir sıfır yayından mı kaldırıldı
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları