İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm Neden Yayın Akışında Yok? Ne Zaman Yayınlanacak?

Aşk, entrika ve eğlenceli sahnelerin konu edildiği dizi İlişki Durumu Karışık yeni bölümleriyle ve tüm heyecanıyla izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Cumartesi akşamlarının eğlencesi ve sevilerek izlenen dizisi İlişki Durumu Karışık 27. bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? İlişki Durumu Karışık 27. bölüm ne zaman yayınlanacak? Bu hafta İlişki Durumu Karışık yerine ne yayınlanacak? Tüm detaylar haberimizde…

İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm Neden Yayın Akışında Yok? Ne Zaman Yayınlanacak?

Cumartesi geceleri saat 20.00’da izleyicisiyle buluşan sevilen dizi İlişki Durumu Karışık’ın günler öncesinde yayınlanması beklenen fragmanı yayınlanmayınca izleyicinin aklına acaba dizi bu hafta yayınlanmayacak mı ya da dizi yayından mı kaldırıldı sorularını getirdi. Bunun üzerine Show TV’nin yayın akışı incelendiğinde sevilen dizinin yayın saatinde bir sinema filminin yayınlanacağı öğrenildi. Bu yayının ardından ise saat 22.00’da İlişki Durumu Karışık kolaj (özet) bölümü yayınlanacak. Peki, bu hafta dizinin neden yeni bölümü ekranlarda olmayacak? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Yeni yılın gelmesinin ardından kanallarda da bir karmaşa yaşanmaya başladı. Çünkü yeni yılda yayın akışları da değişen kanallar reklam düzenlemesi yapma yoluna gitti. İşte Show TV’nin reklam düzenlemesi de İlişki Durumu Karışık dizisinin bu hafta yayınlanmamasına neden oldu. Düzenlemeler bu hafta tamamlandığında dizi yeni yani 27. bölümüyle 23 Ocak 2016 Cumartesi kaldığı yerden devam edecek.

iliski-durumu-karisik-16-ocak-kolaj-bolumu-full-izle

İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm Neler Olacak?

Ayşegül’ün rüyasında Can ile birlikte olur. Tam bu rüyayı gördüğü sırada kapı çalar ve hiç beklemediği bir anda kapıda Can belirir. Ayşegül olmadan yapamadığını dile getiren Can beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Ayşegül ve Elif bir kez daha yüz yüze gelmek zorunda kalmışlardır. Çünkü Ayşegül, Can ile boşanabilmek için gerekli belgeleri getirmiştir. Bu haberi duyan Mediha çok sevinir. Elinde çiçekler ile kapıya gelen Murat, Ayşegül’ün onu Can zannetmesi ile bozulur. Fakat Ayşegül ona Can’ın kendisi için tamamen bittiğini söyler. Peki, gerçekten bitmiş midir?

İlişki Durumu Karışık kolaj bölümü 16 Ocak Cumartesi akşamı saat 22.00’da Show TV ekranlarında olacak.

Diğer yandan İlişki Durumu Karışık 27. Bölüm (yeni bölüm) 23 Ocak Cumartesi saat 20.00’da Show TV’de izleyicisiyle buluşacak.

iliski-durumu-karisik-27-bolum-ne-zaman-yayinlanacak-23-ocak

Yayın saatlerinde İlişki Durumu Karışık Canlı izlemek için tıklayınız.

İlişki Durumu Karışık 26. Bölüm’de Yaşananlar

Ayşegül Murat’ın evlenme teklifini kabul etmiştir. Bunu kendi gözleriyle gören Can artık Ayşegül’ü tamamen kaybettiğini anlamış ve hüsrana uğramıştır. Yurtdışına gitmeye hazırlanan Perihan’ın Elif’in bebeği için gideceği doktor kontrolünde yanında bulunmak istediğini söyler. Elif bu olay karşısında ne yapacağını şaşırır. Olaylar karşısında kontrolünü kaybeden Mediha ise Naci ile tartışır. Tam o sırada İso bebeğin aşılarını yaptırmak için hastanede bulunan Ayşegül yaşanan bu tartışmaya şahit olur. Ayşegül’ü fark eden Mediha onun duyduğu şeyleri öğrenmek için büyük çaba sarf edecektir. Mediha adeta Ayşegül’ün ne duyduğu öğrenmeden onu yalnız bırakmamaya yemin etmiştir.

ilişki durumu karışık 27. bölüm ne zaman yayınlanacak ilişki durumu karışık 16 ocak kolaj bölüm full izle ilişki durumu karışık 27. bölüm 16 ocak neden yayınlanmadı ilişki durumu karışık bitti mi ilişki durumu karışık
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları