Güneşin Kızları 29. Bölüm Fragmanı izle 4 Ocak Pazartesi Yeni Bölüm izle

Kanal D’nin sevilen dizilerinden biri olan Güneşin Kızları 29. Bölümü bu hafta da heyecanlı ve etkileyici sahneleri ile seyirci karşısına çıkıyor. Yeni yıla iyi bir şekilde giren Güneş ve kızları henüz Peri’nin kaçırıldığından habersizdir. Peri’nin kaçırılmasına şans eseri de olsa tanık olan Yiğit bu duruma bir son verir ve Peri’yi kurtarır.

Güneşin Kızları 29. Bölüm Fragmanı izle 4 Ocak Pazartesi Yeni Bölüm izle

Güneşin Kızları 29. Bölüm Özeti 4 Ocak
Kanal D’nin sevilen dizilerinden biri olan Güneşin Kızları 29. Bölüm izle bu hafta da heyecanlı ve etkileyici sahneleri ile seyirci karşısına çıkıyor. Yeni yıla iyi bir şekilde giren Güneş ve kızları henüz Peri’nin kaçırıldığından habersizdir. Peri’nin kaçırılmasına şans eseri de olsa tanık olan Yiğit bu duruma bir son verir ve Peri’yi kurtarır.

Ali Selin’e Evlilik Teklif Edecek Mi?
Yeni yıl sürprizi olarak Selin’e evlilik teklif etmeyi planlayan Ali, her şeyi planlamıştı. Selin ile birlikte yeni yıla girmek için balo yapılan otelin balkonuna çıkan Ali, tam evlilik teklifi yapacağı anda Selin’den duydukları ile şok yaşadı. Selin’in cümlelerinden henüz evlenmeye hazır olmadığını öğrenen Ali, evlilik teklifini bir süre de olsa erteledi.

Gunesin-Kizlari-29-bolum-4-Ocak-Yeni-Bolum

Selin ve Nazlı Kimin Kızı?
Peri’nin kaçırılmasının ardından ortaya çıkan gerçek herkeste soğuk duş etkisi yarattı. Selin ve Nazlı’nın kendi kızları olmadığını söyleyen Zafer, sadece Peri’nin kendi kızı olduğunu söyledi. Nazlı ve Selin kimin kızı? Selin ve Nazlı’nın babası kim? Gibi sorular henüz dizide cevap bulmadı.

Savaş’ın Elindeki Büyük Koz
Levent’in elinde bulunan Mertoğlu ailesi ile ilgili kasetin içindekiler Savaş için bulunmaz fırsattır. Haluk ve ailesinden intikam almak isteyen Savaş, Levent’ten aldığı kaseti Nazlı ile paylaşır. Nazlı bunu Mertoğlu ailesiyle paylaşacak mı? Yoksa Savaş’a destek olmaya devam mı edecek? Tüm bunları Güneşin kızları 29. Bölümü izleyerek göreceğiz.

Güneşin kızları dizisi ile ilgili tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz…

Güneşin Kızları 4 Ocak 29. Bölüm Full izle

https://www.kanald.com.tr/gunesin-kizlari/bolumler

 

güneşin kızları 29. bölüm izle güneşin kızları 29. bölüm full izle güneşin kızları 29. bölüm fragmanı izle güneşin kızları 4 ocak izle tek parça güneşin kızları yeni bölüm izle 4 ocak
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları