Güneşin Kızları 28. Bölüm Fragmanı izle Neler Yaşanacak? 28 Aralık Özeti

Kanal D ekranlarının sevilen ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan, başrollerini Emre Kınay ve Evrim Alasya’nın paylaştığı dizi Güneşin Kızları, her Pazartesi olduğu gibi bu Pazartesi de saat 20.00’da sevenleriyle buluşuyor... Heyecanın bir an olsun azalmadığı dizi, her geçen gün izleyici kitlesini büyütmeye ve milyonları peşinden sürüklemeye de devam ediyor.

Güneşin Kızları 28. Bölüm Fragmanı izle Neler Yaşanacak? 28 Aralık Özeti

Güneşin Kızları’nda bu hafta neler yaşanacak? Bu sorunun cevabını yazımızda sizler için bir araya getirdik...

Güneşin Kızları 28. Bölüm Özeti

Rana’nın yaptığı teklif ile, Haluk köşeye sıkışıyor. Bu teklifin sonucunda aldığı kararla, Güneş’e geçmişlerinden bahsetmeye karar verecek. Nazlı, güller yüzünden Savaş ile kavga edecek. Savaş’ı Yiğit konusunda sakinleştirmek için çabalayan Nazlı, bu çabasından bir sonuç alamayacak.

Sinirlenen Savaş, Yiğit ile kavga edecek. Yiğit herkesten gizlediği hastalığının da etkisiyle yere yığılacak. Kavga bu şekilde son bulurken, bazı şeyler açığa kavuşacak.

gunesin-kizlari-28-aralik-izle

Bunlar yaşanırken Güneş ise, Selin ve Ali arasındaki ilişkiye şüpheyle yaklaşmaya devam ediyor. Bunun sonucunda Selin’in erkek arkadaşıyla tanışmak isteyen Güneş, hangi sürprizle karşılaşacak?

Mertoğlu ailesinin otelde düzenlediği yılbaşı kutlamasında neler olacak? Yeni yıl neler getirecek?

Tüm bu soruların cevabını hem bu bölümde, hem de ilerleyen bölümlerde almaya devam edeceğiz... Güneşin Kızları ile ilgili tüm gelişmeleri sitemiz üzerinden takip etmeye devam edebilirsiniz...

Güneşin Kızları 28. Bölüm Fragmanı İzlemek İçin Tıklayınız

güneşin kızları 28. bölüm fragmanı izle güneşin kızları 28. bölüm tek parça izle güneşin kızları 28 aralık 28. bölüm güneşin kızları yeni bölüm izle youtube
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları