Gelin Evi 9 Şubat Yeni Bölüm izle - Gelin Evi Son Bölüm - Gelin Evi Başvuru Formu Doldur

Gelin Evi yeni yarışmacıları ile yeni bir haftaya başladı, Ayşe Duygu Gülhan, Sevgi Kurt, Şeyda Ata, Tuğba Çınar ve Elif Dinç bu hafta Gelin Evi'nin yarışmacıları olarak altınları kazanmak için mücadele edecekler. Gelin Evi yeni bölüm izle ve Gelin Evi son bölüm full izle olarak haberdahi.com'dan izleyebilirsiniz.

Gelin Evi 9 Şubat Yeni Bölüm izle - Gelin Evi Son Bölüm - Gelin Evi Başvuru Formu Doldur

Gelin Evi yeni haftaya yeni yarışmacıları ile başladı. Ayşe Duygu Gülhan, Sevgi Kurt, Şeyda Ata, Tuğba Çınar ve Elif Dinç bu hafta Gelin Evi'nin yarışmacıları.

Gelin Evi 8 Şubat Pazartesi Günü Neler Yaşandı?

Gelin Evi yeni haftasında ilk olarak Tuğba Hanım’ın evine konuk oldular. Yarışmacılar Tuğba Hanım’ın ev dekorasyonunu incelediler. Beğenilerini ve eleştirilerini dile getirdiler. Tuğba Hanım’ın mutfağı büyük olduğu için diğer gelinler tarafından beğenildi.

gelin-evi-9-subat-izle

Gelinler Tuğba Hanım’ın çeyizinin de incelediler ve beğendiklerini dile getirdiler.

Tuğba Hanım’ın masa düzeni diğer yarışmacılar tarafından beğenildi. Tuğba Hanım’ın yeğeni Aylin ile birlikte yaptığı tatlıyı misafirlerin sürpriz yaparak Aylin ile birlikte servis yaptı. Aylin Tuğba Hanım’ın misafirleri tarafından sevildi. Yarışmacılar ikramlıkları basit ve soğuk buldular.

Düğün videolarını ve albümünü inceleyen yarışmacılar eleştirilerde bulundular. Tuğba Hanım’ın düğün davetiyesi basit bulundu. Ardından Tuğba Hanım kına gecesi kıyafetini giydi. Yarışmacılar biraz daha gösterişli olması gerektiği hakkında yorumlarda bulundular

Haftanın ilk gününde Tuğba Hanım diğer yarışmacılardan toplamda 27 puan aldı. Bakalım Tuğba Hanım aldığı puan ile haftanın birincisi olabilecek mi?

Gelin Evi 9 Şubat Salı Günü Neler Yaşanacak?

Haftanın ikinci gününde gelinler Şeyda Hanım’ın evine misafir olacaklar. Misafirleri Şeyda Hanım için nasıl eleştirilerde bulunacaklar? Şeyda Hanım için aldıkları hediye beğenilecek mi? Şeyda Hanım günün sonunda yarışmacılardan kaç puan alacak? Aldığı puan haftanın birincisi olmasına yetecek mi?

Gelin Evi yeni bölümü ile 9 Şubat Salı günü 14.00’da Show TV ekranlarında olacak.

http://www.showtv.com.tr/programlar/videolar/gelin-evi/1552

GELİN EVİ BAŞVURU FORMU İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ KULLANABİLİRSİNİZ

http://www.showtv.com.tr/basvuru/gelinevi

gelin evi 9 şubat izle gelin evi yeni bölüm izle gelin evi son bölüm izle gelin evi yarışmacıları
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları