Gelin Evi 8 Mart izle Yeni Bölüm - Gelin Evi Yarışmacıları Kimler? Tekirdağ

Gelin Evi 8 Mart Salı izle yeni bölümü ile Tekirdağ yarışmacıları ile devam ediyor. Gelin Evi yarışmacıları, Selcan Tapan, Banu Günay, Sinem Köle, Yaren Akbulut ve Kübra Mezman oldu. Gelin Evi 67. bölüm izle 8 Mart Show TV'de.

Gelin Evi 8 Mart izle Yeni Bölüm - Gelin Evi Yarışmacıları Kimler? Tekirdağ

Gelin Evi yeni haftanın ilk gününde Selcan Hanım’ın evine konuk oldu. Yeni haftanın yeni yarışmacılar haftaya hızlı bir giriş yaptı. Selcan Hanım’ın ev dekorasyonundan düğün albümlerine kadar her şeyi yorum aldı.

Diğer yarışmacılar Selcan Hanım’ın masa düzeni ve ikramlıklarını genel anlamda beğendiklerini dile getirdiler. Daha sonra Selcan Hanım eşi ile tanışma hikâyelerini ve nasıl bir evlilik teklifi aldığını anlattı. Selcan Hanım nişan fotoğrafı ile 2 yarışma kazandığını söyledi.

gelin-evi-sinem-kole

Yarışmacılar haftanın ilk gününü geride bıraktılar. Günün sonunda Selcan Hanım diğer yarışmacılardan toplamda 29 puan alarak konuklarını uğurladı. Selcan Hanım'ın aldığı puan haftanın finalinde büyük ödülü alabilmesi için yeterli olacak mı?

gelin-evi-selcan-tapan

Gelin Evi yarışmacıları 8 Mart Salı günü Yaren Hanım’ın evine konuk olacak. Yaren Hanım konuklarını nasıl ağırlayacak ve konukları memnun kalacaklar mı? Yaren Hanım’ın evinde neler yaşanacak? Yarışmacılar Yaren Hanım’a nasıl bir hediye alacaklar. Ev dekorasyonu hakkında nasıl yorumlar yapılacak? Düğün videosu ve albümleri yarışmacılar tarafından hangi eleştiriler alacak? Yaren Hanım’ın çeyizleri incelenirken keyifli anlar yaşanacak. Yaren Hanım’ın evinde yarışmacılar neler yaşayacak?

gelin-evi-yaren-akbulut

gelin-evi-banu-gunay

Yaren Hanım günün sonunda diğer yarışmacılardan toplamda kaç puan alacak? Alacağı puan haftanın finalinde büyük ödülü kazanmasında yeterli olacak mı?

gelin-evi-kubra-mezman

Hepsi ve daha fazlası ile Gelin Evi yeni bölümü ile 8 Mart Salı günü 16.00’da Show Tv ekranlarında olacak.

Gelin Evi yarışmacıları, Selcan Tapan, Banu Günay, Sinem Köle, Yaren Akbulut ve Kübra Mezman

Gelin Evi 8 Mart Canlı izle Show TV

gelin evi gelin evi 8 mart salı izle gelin evi tekirdağ gelin evi yarışmacıları 8 mart gelin evi canlı izle gelin evi puanlar
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları