Gelin Evi 34. Bölüm 21 Ocak Perşembe Canlı izle Show TV Gelinler Burcu Hanımın Evinde

Gelin Evi 21 Ocak Perşembe günü Burcu Hanım’ın evine konuk olacak. Burcu Hanım’a yapılan sürpriz ne olacak? Diğer yarışmacılar ne gibi eleştirilerde bulunacaklar? Günün sonunda Burcu Hanım diğer gelinlerden kaç puan alacak? En önemlisi aldığı puan haftanın birincisi olmasına ve ödülü almasına yetecek mi? Detaylar...

Gelin Evi 34. Bölüm 21 Ocak Perşembe Canlı izle Show TV Gelinler Burcu Hanımın Evinde

Gelin Evi haftanın 3. Gününde Esra Hanım’ın evine konuk oldu. Esra Hanım’ın evinde oldukça eğlenceli dakikalar yaşandı. Esra Hanım yaptığı espriler ile konuklarının yüzünü güldürmeyi başardı.

Gelin adayları Esra Hanım’ın dekorasyonundan çeyizlerine her şeylerini en ince ayrıntısına kadar incelediler. Gelin adayları Esra Hanım’ın dekorasyonunu genel anlamda beğenmediklerini dile getirdiler. Sıra ikramlıklara geldiği zaman Esra Hanım’ın masası oldukça zengindi. Özeli lezzeti beğenen konuklar olumlu eleştirilerde bulundular.

Sıra Esra Hanım’ın çeyizlerini incelemeye geldiği zaman diğer gelinler el emeği olan çeyizi oldukça beğendiklerini ve yeterli olduğunu dile getirdiler.

Esra Hanım’ın düğün videosunu izledikleri sırada yapılan adetler diğer yarışmacılar tarafından oldukça ilginç bulundu. Kına gecesinde damadın gelini kucağına alıp taşıması diğer gelinler arasında keyifli bir sohbetin yaşanmasına sebep oldu.

gelin-evi-34-bolum-burcu-hanimin-evinde

Yarışmacılar günün sonunda puanlarını verdiler. Genel anlamda memnun olduklarını ve eğlenceli bir gün geçirdiklerini dile getirdiler. Esra Hanım diğer yarışmacılardan toplamda 28 puan aldı. Aldığı puan ile Esin Hanım’ın gerisinde kalarak birinci olma şansını kaybetti.

Gelin Evi 21 Ocak Perşembe günü Burcu Hanım’ın evine konuk olacak. Burcu Hanım’a yapılan sürpriz ne olacak? Diğer yarışmacılar ne gibi eleştirilerde bulunacaklar? Günün sonunda Burcu Hanım diğer gelinlerden kaç puan alacak? En önemlisi aldığı puan haftanın birincisi olmasına ve ödülü almasına yetecek mi?

Gelin Evi 21 Ocak Perşembe yeni bölümü ile saat 14.00’da Show TV’de…

Gelin Evi 34. bölüm 20 ocak perşembe yeni bölüm canlı izlemek için tıklayınız.

gelin evi 34. bölüm full izle gelin evi 21 ocak full izle gelin evi yeni bölüm izle 21 ocak gelin evi canlı full izle 34. bölüm gelin evi 34. bölüm 21 ocak burcu hanımın evinde
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları