Gelin Evi 30. Bölüm izle 15 Ocak Haftanın Finali Kim Kazandı?

Gelin Evi yeni bölüm ile devam ediyor, Gelin Evi haftanın finali izle neler yaşandı? kazanan kim oldu? Bu hafta Gelin Evi’nin 4. Gününde gelinler Tuana Hanım’ın evine konuk oldular. Gün içerisinde Sultan Hanım kendi evini kıyaslamaya devam etti. Şenel Hanım ve Sultan Hanım arasında sürekli bir tartışma havası vardı. Sultan Hanım, Şenel Hanım’ı art niyetli olmakla suçladı.

Gelin Evi 30. Bölüm izle 15 Ocak Haftanın Finali Kim Kazandı?

Gelin Evi yeni bölüm ile devam ediyor, Gelin Evi haftanın finali izle neler yaşandı? kazanan kim oldu? Bu hafta Gelin Evi’nin 4. Gününde gelinler Tuana Hanım’ın evine konuk oldular. Gün içerisinde Sultan Hanım kendi evini kıyaslamaya devam etti. Şenel Hanım ve Sultan Hanım arasında sürekli bir tartışma havası vardı. Sultan Hanım, Şenel Hanım’ı art niyetli olmakla suçladı.

Tuana Hanım’ın çeyizinde çok fazla dantel olması gelinlerin gözünden kaçmadı. Dantellerin toplama olduğunu düşünen gelinler bu konunun aslını öğrenmek için çabaladılar. Gelinler çeyizde ki dantellerin emanet olduğunu düşündü. Genel anlamda Tuana Hanım’ın çeyizini beğenmediler.

İkram masası başında Tuana Hanım ve Sultan Hanım arasında tartışma yaşandı. Tuana Hanım “Sultan Hanım’ın yemeklerimi beğenmesi umurumda değil” yorumunu yaptı.

Gelin-Evi-30-Bolum-izle-15-Ocak-Haftanin-Finali-Kim-Kazandi

Tuana Hanım misafirlerine özel ikramı olarak künefe yaptı. Sultan Hanım künefeyi özel bulmadığını dile getirdi. Bu durum diğer gelinler tarafından öylesine yapılmış bir yorum olarak yorumlandı.

Sultan Hanım düğün görüntülerini izlerken damatlığı beğenmediğini piyanist şantörlere benzediğini söyledi. Damatlığın çok parlak olduğunu dile getirdi. Günün sonunda Tuana Hanım gelinlerden toplamda 21 puan aldı.

Haftanın son günü olan 15 Ocak Cuma günü gelinler Yağmur Hanım’ın evine misafir olacaklar. Haftanın son günüde Sultan Hanım kime “Yerini bil, haddini bil” şeklinde uyarı da bulunuyor? Gelinler Yağmur Hanım’ın evini, ikramlarını ve çeyizlerini beğenecekler mi? Haftanın büyük finalinde neler olacak?  Büyük ödül olan beş bir yerde ve 5 altın bileziği kim kazanacak?

Hepsi ve daha fazlası 15 Ocak Cuma günü saat 14.00’da Show TV ekranlarında yayınlacak olan Gelin Evi haftanın finalinde sizlerle olacak.

Haftanın birincisi 26 puanla Seçil hanım oldu.

Gelin Evi 15 Ocak Cuma Haftanın Finali Full izle

http://www.showtv.com.tr/programlar/tanitim/gelin-evi/195384

gelin evi 30. bölüm izle gelin evi 15 ocak izle gelin evi haftanın finali izle 15 ocak gelin evi haftanın finali kim kazandı
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları