Gelin Evi 29 Mart Salı Show TV Canlı Yayın-82. Bölüm Gelinler Duygu Hanımın Evine Konuk

Gelin Evi’nde yeni haftanın ikinci gününde gelinler duygu hanımın evine konuk olarak onun nasıl bir gelin olduğunu denetleyecek ve puanlarını verecek. Duygu Hanım gelinlerden kaç puan alacak? Bu puan onun birinci olarak altınları almasına yetecek mi? En önemlisi de bugün neler yaşanacak? İşte detaylar…

Gelin Evi 29 Mart Salı Show TV Canlı Yayın-82. Bölüm Gelinler Duygu Hanımın Evine Konuk

Haftanın ilk gününde yarışmacılar Melike Hanım’ın evine konuk oldular. Melike Hanım’ın salonu ve ev dekorasyonu diğer yarışmacılar tarafından beğenilen ve beğenilmeyen yönleri ile eleştirildi. Melike Hanım’ın masa düzeni diğer yarışmacılar tarafından beğenildi. Masa örtüsü çok pahalı bulundu.

Melike Hanım’ın ikramlıkları diğer yarışmacılar tarafından beğenildi. Daha sonra Melike Hanım eşi ile tanışma hikâyesini anlattı. Melike Hanım’ın düğün videosu izlenirken yarışmacılar yorumlarda bulundular. Melike Hanım’ın görümcesinin beyaz giymesi eleştirilere sebep oldu. Melike Hanım’ın düğün albümleri de yine eleştirilerin odağı oldu. Gelin Evi’nde yarışmacılar ilk günü bitirirken Melike Hanım günün sonunda diğer yarışmacılardan toplamda 26 puan aldı. Cuma günü yapılacak olan finalde Melike Hanım aldığı puan ile birinci olabilecek mi?

gelin-evi-29-mart-sali-82-bolum-full-izle

Gelin Evi haftanın ikinci gününde Duygu Hanım’ın evine konuk olacaklar. Duygu Hanım’ın evinden neler yaşanacak? Diğer yarışmacılar Duygu Hanım’a nasıl bir ev hediyesi alacaklar ve aldıkları hediye beğenilecek mi? Ev dekorasyonu ve eşyalar nasıl yorumlar alacak? Duygu Hanım çeyizlerini serecek. Çeyizleri nasıl yorumlar alacak? Yeterli bulunacak mı? Duygu Hanım’ın düğün videosu nasıl eleştirilere sebep olacak? Duygu Hanım’ın düğün albümleri nasıl yorumlar alacak? Duygu Hanım’ın evinde neşeli anlar yaşanacak. Gelinler şarkı söyleyip eğlenecekler.

gelin-evi-29-mart-duygu-hanim-yarisiyor

Duygu Hanım günün sonunda diğer yarışmacılardan toplamda kaç puan alacak? Aldığı puan kendisini haftanın sonunda birinci yapmaya yetecek mi? Gelin Evi yeni bölüm 29 Mart Salı günü 16.00’da Show Tv ekranlarında olacak.

Gelin Evi Show TV Canlı izle

gelin evi 29 mart 82. bölüm canlı izle gelin evi 29 mart kim yarışıyor gelin evi 29 mart duygu hanım kaç puan aldı
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları