Gelin Evi 29. Bölüm 14 Ocak 2016 Show TV Neler Yaşandı? Yarışmacılar Tuana Hanımın Evinde

Oldukça farklı bir formata sahip yarışma Gelin Evi kaldığı yerden devam ediyor. Haftalık olarak belirlenen yarışmacılar birbirlerinin evlerine konuk olarak hem güzelce ağırlanıyor, hem de konuk oldukları yarışmacının evinin temizliğinden düğün videolarına, çeyizlerinden ev dekorasyonuna kadar bir gelin evinde olması gereken tüm bileşenleri kontrol ediyor. Bunun ardından yapılan puanlamada bir gelin haftanın birincisi seçilerek ödülün sahibi oluyor. Gelin Evi 14 Ocak 29. bölümde haftanın yarışmacılarından Tuana hanımın evine konuk oluyor. Neler yaşanacak gelişmeler haberde…

Gelin Evi 29. Bölüm 14 Ocak 2016 Show TV Neler Yaşandı? Yarışmacılar Tuana Hanımın Evinde

Bu hafta Gelin Evi’nin 3. gününde 22 yaşında ve yeni evli olan Şenel Hanım misafirlerini ağırladı. Dün misafirlerini ağırlayan Sultan Hanım, Şenel Hanım’ın evine tepkili bir şekilde geldi ve yaptığı eleştiriler ile bunu gösterdi. Tartışma ve eleştirilerin yoğun olduğu bir günde Şenel Hanım misafirlerini eğlendirmeyi de başardı. Gelinler Şenel Hanım’ın ev dekorasyonu, ikramlıkları, çeyizleri hakkında beğendikleri ve beğenmedikleri şeyleri dile getirdi. Çeyizlerin incelenmesi sırasında Sultan Hanım’ın yaptığı dantel yorumu gelinler arasında kısa süreli bir tartışmaya sebep oldu.

Sultan Hanım yapacağı bütün eleştirilerine “Benim evim” diyerek başladı. Yani tüm her şeyi kendi eviyle kıyaslayarak eleştirdi. Bundan anlaşıldığı kadarı ile Sultan Hanım dün yapılan eleştiriler konusunda diğer yarışmacılara bayağı kırılmış gibi görünüyor.

gelin-evi-29-bolum-14-ocak-yeni-bolum

Konu ikramlıklara geldiği zaman yarışmacılar arasında gergin anlar yaşandı. Diğer yarışmacılar Sultan Hanım’ın çok konuştuğunu kendilerine sıra gelmediğinden şikâyet ettiler. Tuana Hanım, Sultan Hanım’ın sürekli konuşurken araya girdiği için rahatsız olduğunu belirtti. Sultan Hanım, Tuana Hanım’ın gülmesine tepki gösterdi. ”Sürekli anlamlı anlamsız gülüyorsun” şeklinde bir tepki gösterdi ve gerilim iyice tırmandı. Şenel Hanım gelinliğini giyip geldiği zaman diğer gelin adaylarını oynatmayı başardı. Tartışmalar sonucunda eğlenceli dakikalar da yaşandı. Günün sonunda Şenel Hanım diğer yarışmacılardan toplam da 21 puan aldı.

Haftanın 4. gününde yani Gelin Evi 14 Ocak Perşembe günü gelinlerimiz Tuana Hanım’ın evine misafir olacak. Gelinlerimiz Tuana Hanım’a ne eleştiriler yapacak? Yıldızları bir türlü barışmayan Sultan Hanım ve Tuana Hanım arasında neler yaşanacak? Yapılan eleştiriler Tuana Hanım’ın neden canını sıkıyor? En önemlisi Tuana Hanım günün sonunda gelinlerden kaç puan alacak?

Hepsi ve daha fazlası 14 Ocak Perşembe günü saat 14.00’da Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi’nde.

Canlı olarak Gelin Evi 29. bölüm 14 Ocak tarihli yayını izlemek için tıklayın

gelin evi 29. bölüm full izle gelin evi 14 ocak full izle gelin evi 14 ocak 29. bölüm izle gelin evi 29. bölüm gelişmeleri 14 ocak
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları