Gelin Evi 28 Mart Pazartesi Show TV Canlı Yayın-81. Bölüm Yeni Yarışmacılar Kim?

Sevilerek izlenen Show TV’nin yarışması Gelin Evi yeni bir haftaya yepyeni yarışmacılarla merhaba diyor. Yeni yarışmacıların bir avmde buluşmalarının ve tanımalarının ardından kuralar çekilip yarışmacıların yarışacakları günler belirlenecek ve altınların teslim alınmasının ardından ilk yarışmacının evine konuk olunacak. Yeni yarışmacılar kimler olacak, ilk yarışacak kim olacak? İlk gün neler yaşanacak. İşte detaylar…

Gelin Evi 28 Mart Pazartesi Show TV Canlı Yayın-81. Bölüm Yeni Yarışmacılar Kim?

Gelin Evi’nde renkli bir hafta hem yarışmacıları hem de izleyenleri bekliyor. Birbirinden farklı yarışmacıların konuklarını ağırlayacağı bir hafta Gelin Evi’nde başlıyor. Gelin Evi’nin yeni haftasında yarışmacılar kimler olacak? Yarışmacılar arasında nasıl diyaloglar yaşanacak ve neler olacak? Hangi yarışmacı nasıl yorumlarda bulunacak? Günün sonunda hangi yarışmacı kaç puan alacak? Aldığı puanlar ile bu haftanın birincisi kim olacak ve 5 tam altın ile 5 bileziğin sahibi olacak?

Hepsi ve daha fazlasının yaşanacağı Gelin Evi yeni bölüm 28 Mart Pazartesi günü 16.00’da Show Tv ekranlarında olacak. Yayın sırasında aşağıdaki linkten canlı olarak programı izleyebilirsiniz. Aynı şekilde yeni bölüm gelişmelerini de sitemizi takip ederek öğrenebilirsiniz.

gelin-evi-28-mart-81-bolum-yeni-yarismacilar-kim

Geçtiğimiz hafta yarışmacılar eğlenmiş zaman zaman yaşadıkları tartışmalar ile gergin anların yaşanması sebep olmuşlardı. Geçtiğimiz haftanın son yarışmacısı Hazan Hanım misafirlerini ağırlamıştı. Diğer yarışmacılar Hazan Hanım’ın ev dekorasyonundan masa düzenine kadar her şeyi eleştirmiş ve kendi beğenilerine göre yorumlarını dile getirmişlerdi. Hazan Hanım ve konukları arasında bazen ufak tartışmalar yaşandı. Diğer yarışmacılar günün sonunda Hazan Hanım’ın evi ve misafirperverliği hakkında yorumlarını dile getirdiler. Hazan Hanım günün sonunda diğer yarışmacılardan toplama 22 puan alarak haftanın son puanını aldı. Fakat aldığı puan kendisini birinci yapmaya yetmedi.

Haftanın son gününde yarışmacılar arasında final heyecanı yaşandı. Günün sonunda yarışmacılar sandıklarını teker teker açarak birinci olan ismi öğrendiler. Haftanın birincisi aldığı 27 puan ile Betül Hanım oldu. Betül Hanım’ın finalde yaşadığı mutluluk gözlerinden okunuyordu.

Gelin Evi Yeni Bölüm Show TV Canlı izle

gelin evi 81. bölüm izle 28 mart gelin evi 28 mart yarışmacılar kim gelin evi 28 mart pazartesi kim yarışıyor gelin evi yarışmacıları
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları