Gelin Evi 26 Ocak 37. Bölüm izle Show TV Yeni Bölüm 8. Hafta Yarışmacıları Kimler? Puan Durumu

Gelin Evi 8. haftasına yeni yarışmacıları ile başladı, bu haftanın yarışmacıları, Özge Yılmaz, Mihriban Çakmak, Merve Doğan, Hatice Ağaçkoparan ve Kader Adıyaman, bu hafta 5 altın bilezik ve 5 tam altın büyük ödülü kazanmak için kıyasıya bir rekabet içerisinde olacaklar. Gelin Evi 26 Ocak izle ve Gelin Evi 37. bölüm izle şeklinde Show TV kanalında yayınlanan yeni bölümü takip edebileceksiniz.

Gelin Evi 26 Ocak 37. Bölüm izle Show TV Yeni Bölüm 8. Hafta Yarışmacıları Kimler? Puan Durumu

Show TV ekranlarının en yeni yarışma programlarından bir tanesi olan Gelin Evi yeni bir haftaya güzel bir başlangıç yaptı. Bu hafta da yarışmacılar büyük ödül olan 5 altın bilezik ve 5 tam altını kazanmak için yarışacaklar.

Gelin Evi’nin 8. Hafta yarışmacıları Özge Yılmaz, Mihriban Çakmak, Merve Doğan, Hatice Ağaçkoparan ve Kader Adıyaman oldu. Yapılan kura sonucunda Pazartesi gün Hatice Hanım, Salı gün Mihriban Hanım, Çarşamba gün Merve Hanım, Perşembe gün Kader Hanım ve Cuma gün Özge Hanım misafirlerini ağırlayacaklar.

Hatice Ağaçkoparan

gelin-evi-hatice-agackoparan

Kader Adıyaman

gelin-evi-kader-adiyaman

Merve Doğan

gelin-evi-merve-dogan

Mihriban Çakmak

gelin-evi-mihriban-cakmak

Özge Yılmaz

gelin-evi-ozge-yilmaz

Haftanın ilk gününde yarışmacılar Hatice Hanım’ın evine misafir oldular. Hatice Hanım’ın ev dekorasyonundan, çeyizlerine her şeyi detaylı bir şekilde incelemeye aldılar. Yarışmacılar, Hatice Hanım’ın eşyalarını çok pahalı buldular. İkramlıklara geldikleri zaman yarışmacılar masayı beğendiklerini dile getirdiler. Kader Hanım iltihaplı romatizma hastalığı olduğunu söyledi, bu yüzden ikramlık olan Kadayıf Dolması’nın tadına bakamadı.

Haftanın ilk gününde Kader Hanım ve ev sahibi olan Hatice Hanım arasında ufak çaplı bir tartışma yaşandı.

Günün sonunda Hatice Hanım diğer yarışmacılardan toplamda 24 puan aldı. Bakalım bu puan Hatice Hanım’ı haftanın finalinde birinci yapmaya yetecek mi?

Gelin Evi 26 Ocak Salı Günü Neler Yaşanacak?

Haftanın ikinci gününde yarışmacılar Mihriban Hanım’ın evine konuk olacaklar. Yarışmacılar nasıl yorumlar yapacaklar? İkram masasına nasıl yorum yapacaklar? Hatice Hanım ve Kader Hanım’ın arasında ki gerilim devam edecek mi? Mihriban Hanım günün sonunda kaç puan alacak?

Hepsi ve daha fazlası 26 Ocak Salı günü Gelin Evi’nin yeni bölümünde…

Gelin Evi 26 Ocak Full HD izle

http://www.showtv.com.tr/programlar/tanitim/gelin-evi/199858

GELİN EVİ 24 OCAK İZLE

gelin evi 26 ocak izle gelin evi 37. bölüm izle gelin evi yeni bölüm izle gelin evi 26 ocak full izle gelin evi yarışmacıları kimler
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
ikincielesyaevi.com     2016-01-31 UCUZA EV DÖŞEME
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları