Gelin Evi 25 Ocak Yeni Bölüm izle Show TV Canlı Yayın Bu Hafta Yarışmacılar Kimler?

Altın ve bilezik dağıtmaya devam eden Show TV'nin yarışma programı Gelin Evi yeni bir haftaya 5 yeni yarışmacı ile devam ediyor. Gelin Evi 25 Ocak tek parça izle olarak yayınlanacak. Birbirlerini daha önceden tanımayan yarışmacılar bu hafta neler yaşayacaklar? Gelin Evi’nde bu hafta büyük ödül olan 5 altın ve 5 bileziğin sahibi hangi yarışmacının olacak?

Gelin Evi 25 Ocak Yeni Bölüm izle Show TV Canlı Yayın Bu Hafta Yarışmacılar Kimler?

Altın ve bilezik dağıtmaya devam eden Show TV'nin yarışma programı Gelin Evi yeni bir haftaya 5 yeni yarışmacı ile devam ediyor. Gelin Evi 25 Ocak tek parça izle olarak yayınlanacak. Birbirlerini daha önceden tanımayan yarışmacılar bu hafta neler yaşayacaklar? Gelin Evi yeni bölüm'de bu hafta büyük ödül olan 5 altın ve 5 bileziğin sahibi hangi yarışmacının olacak?

Gelin Evi 22 Ocak Cuma Haftanın Finalinde Neler Yaşandı?

Geçtiğimiz haftanın yarışmacıları Aylin Hanım, Esin Hanım, Esra Hanım, Burcu Hanım ve Kübra Hanım oldu. Tekirdağlı gelinler oldukça keyifli bir hafta geçirdiler.

Haftanın son gününde yarışmacılar Kübra Hanım’ın evine konuk oldular. Yarışmacılar Kübra Hanım’ın ev dekorasyonunu çok beğendiler. Yarışmacılar Kübra Hanım’ın yatak odasını inceledikleri zaman kullanılan Kahverengi tonunu çok beğenmediler. Yatak odasında yapılan kalp şeklindeki asma tavan oldukça dikkat çekti.

Yarışmacılar ikram masasını oldukça zengin buldular. Masayı çok dolu bulan yarışmacılar olumlu yönde eleştiri yaptılar. Yemekler kadar Kübra Hanım’ın yemek odası da çok beğenildi. İkram masasının başında Kübra Hanım’ın “Beğenmemek için programlanmışsınız. Ne yapsam beğenmeyecektiniz” sözleri diğer yarışmacılar tarafından çok yanlış bulundu.

gelin-evi-yeni-bolum-izle-25-ocak-pazartesi-show-tv

Günün sonunda Kübra Hanım diğer yarışmacılardan toplamda 23 puan aldı. Sıra haftanın birincisinin açıklanacağı ana geldi. Oldukça sakin bir hafta geçiren yarışmacılar verdikleri puanlar sonucunda biricinin belli olmasını sağladılar. Bu hafta farklı bir durum yaşandı ve iki yarışmacı aynı puanı aldı. Böylece Esin Hanım Burcu Hanım toplamda 29’ar puan alarak ödüllerin sahibi oldular.

Gelin Evi yeni bölümü ile 25 Ocak Pazartesi günü 14.00’da Show TV ekranlarında…

Gelin Evi 25 Ocak Full izle Tek Parça

http://www.showtv.com.tr/programlar/videolar/gelin-evi/

Show TV Canlı İzlemek İçin Tıklayınız

gelin evi 25 ocak full izle gelin evi 25 ocak yarışmacıları kimler gelin evi 25 ocak izle gelin evi show tv 25 ocak canlı izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları