Gelin Evi 21 Mart Canlı izle 76. Bölüm Show TV Yeni Haftanın Yarışmacılar Kim?

Show TV ekranlarının yeni gelin olmanın gereklerini yarışma formatına dönüştürerek kazanana çil çil altın dağıtan yarışma Gelin Evi yeni bir haftaya başlıyor. Yeni haftada yepyeni yarışmacılar ikramlıklardan eşyalarına, düğün fotoraflarından gelinliklerine kadar birçok alanda kıyasıya yarışacak. Sadece içlerinden bir tanesi haftanın kazananı olarak altınların sahibi olacak. Gelin Evi 21 mart yeni bölümüyle Show TV'de yayınlanırken canlı olarak haberimizden izleyebilir ve detayları öğrenebilirsiniz.

Gelin Evi 21 Mart Canlı izle 76. Bölüm Show TV Yeni Haftanın Yarışmacılar Kim?

Gelin Evi yeni bir haftaya başlıyor. Gelin Evi’nin yeni haftasından yine 5 yarışmacı büyük ödül için yarışacak. 21 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan bölümde yarışmacılar Betül Hanım’ın İstanbul Samandıra’da bulunan evine konuk olacaklar. Betül Hanım misafirlerini nasıl ağırlayacak? Diğer yarışmacılar Betül Hanım’a ev hediyesi olarak ne alacaklar? Betül Hanım kendisi için alınan hediyeyi beğenecek mi? Betül Hanım’ı ev dekorasyonu diğer yarışmacılar tarafından nasıl eleştirilecek? Betül Hanım’ın yatak odası ve mutfağı için nasıl yorumlar yapılacak. Yarışmacılar mutfak tasarımını beğenecekler mi?

gelin-evi-21-mart-full-izle-76-bolum

Betül Hanım’ın çeyizleri birer birer incelenecek. Çeyizler diğer yarışmacılar tarafından yeterli bulunacak mı? Betül Hanım’ın düğün videosu ve albümleri nasıl eleştiriler alacak? Kına gecesi kıyafeti ve gelinliği beğenilecek mi?

Yarışmacılar masa düzeni ve ikramlıklar hakkında ne diyecekler? Betül Hanım’ın ikramlıkları beğenilecek mi? Günün sonunda Betül Hanım toplamda kaç puan alacak? Haftanın ilk gününde aldığı puan Betül Hanım’ı büyük finalde birinci yapmaya yetecek mi? Betül Hanım altınların sahibi olabilecek mi?

gelin-evi-yarismacilari-kim-21-mart

Show Tv ekranlarının severek takip edilen yarışma programı Gelin Evi yeni yarışmacıları ile yeni bir haftaya başlıyor. Gelin Evi’nin yeni haftasında yarışmacılar arasında neler yaşanacak merak ediliyor. Gelin Evi sürprizler ve eğlence dolu haftasında Show Tv ekranlarından yayınlanmaya devam ediyor. Gelin Evi yeni bölüm 21 Mart Pazartesi günü 16.00’da Show Tv ekranlarında olacak.

Gelin Evi 76. bölüm 21 Mart Show Tv canlı izle

gelin evi 76. bölüm izle 21 mart gelin evi 21 mart yarışmacılar kim gelin evi son bölüm izle 21 mart gelin evi 21 mart kim yarışıyor
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları