Gelin Evi 18 Şubat izle Show TV Yeni Bölüm Roman Kevser Kimdir?

Gelin Evi yarışmacıları Bursa'da gelinlerle devam ediyor. Bugün Hatice hanımın evine konuk olan yarışmacılar bakalım neler yapacak? Roman Kevser kimdir?

Gelin Evi 18 Şubat izle Show TV Yeni Bölüm Roman Kevser Kimdir?

Gelin Evi yarışmacıları, 17 Şubat Çarşamba günü Kevser Hanım’ın evine konuk oldular. Yarışmacılar oldukça gergin ve bir o kadarda eğlenceli bir gün yaşadılar. Kevser Hanım yapılan yorumlara cevap verince yarışmacılar arasında gergin anlar yaşandı.

Yarışmacılar Kevser Hanım’ın gelinliğini beğenmediler ve çok abartılı buldular. Kevser Hanım’ın düğünü içinde olumsuz eleştiriler yapıldı. Ezgi Hanım, Kevser Hanım’ın kına gecesini Rio Karnavalı’na benzetti. Kevser Hanım’ın düğün alanına vinç ile gelmesi diğer yarışmacılar tarafından çok ilginç bulundu. Yarışmacılar “1 TL verseler bile asla binmem” yorumları yapıldı. Kevser Hanım düğününde 300 Bin TL masraf yapıldığını söyleyince diğer yarışmacılar bunu çok fazla buldular. “O paraya daha iyi bir ev alabilirdiniz” yorumunu yaptılar. Kevser Hanım, romanlarda düğünün çok şatafatlı olduğunu ve gösterişli olduğunu söyledi.

gelin-evi-roman-kevser

Kevser Hanım yarışmacılara sürpriz yaptılar. Kevser Hanım’ın eşi Ali Bey yanında davul ve zurna ile geldi. Bu sürpriz ile yarışmacılar oldukça keyifli anlar yaşadılar.

Yarışmacılar Kevser Hanım’a günün sonunda toplamda 23 puan verdiler. Kevser Hanım aldığı puan ile haftanın birincisi olabilecek mi?

gelin-evi-kevser

Gelin Evi 18 Şubat Perşembe Günü Neler Yaşanacak?

Gelin Evi’nin dördüncü gününde yarışmacılar Hatice Hanım’ın Osmangazi’de bulunan evine konuk olacaklar. Hatice Hanım diğer yarışmacıları nasıl karşılayacak? Kevser Hanım ve Hatice Hanım arasında yaşanan tartışmalar devam edecek mi? Diğer yarışmacıların aldığı hediye ev sahibi Hatice Hanım tarafından beğenilecek mi?

gelin-evi-hatice

Gelin Evi yeni bölümü ile 18 Şubat Perşembe günü 14.00’da Show Tv ekranlarında olacak.

Kevser Havva Günç

18 yaşında 6 aylık evli, Piyanist  

18. bölüm eklenecektir.

GELİN EVİ 17 ŞUBAT TEK PARÇA İZLE

GELİN EVİ 16 ŞUBAT FULL İZLE

GELİN EVİ 15 ŞUBAT İZLE

gelin evi roman kevser gelin evi sevser gelin evi 18 şubat izle gelin evi bursa gelin evi bursalı romanlar
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları