Gelin Evi 18 Mart Cuma izle 75. Bölüm Show TV Haftanın Birincisi Kim Oldu?

Gelin Evi’nin 18 Mart Cuma günü yayınlanacak olan haftanın finalinde Seda Hanım’ın evine konuk olacaklar. Seda Hanım haftanın finalinde konuklarını nasıl ağırlayacak? Seda Hanım toplamda kaç puan alacak? Günün sonunda haftanın birincisi olarak altınları kim alacak? Detayları haberimizden öğrenebilir, programı canlı izleyebilirsiniz.

Gelin Evi 18 Mart Cuma izle 75. Bölüm Show TV Haftanın Birincisi Kim Oldu?

Gelin Evi’nin 18 Mart Cuma günü yayınlanacak olan haftanın finalinde Seda Hanım’ın evine konuk olacaklar. Seda Hanım haftanın finalinde konuklarını nasıl ağırlayacak? Seda Hanım konukları için nasıl ikramlıklar hazırlayacak? Seda Hanım’ın çeyizlikleri diğer yarışmacılar tarafından yeterli bulunacak mı? Düğün videosu ve albümler nasıl eleştiriler alacak?

gelin-evi-75-bolum-seda-hanim-kac-puan-aldi

Seda Hanım haftanın finalinde diğer yarışmacılardan kaç puan alacak? Aldığı puan büyük finalde ödülün sahibi olmasına yetecek mi? Büyük finalde neler yaşanacak? Yarışmacılar aldıkları puanlar hakkında nasıl yorumlar yapacaklar? Haftanın büyük finalinde 5 tam altın ve 5 bileziğin sahibi kim olacak?

Gelin Evi 75. Bölüm 18 Mart izle Tek Parça Youtube

SEDA VE KÜBRA HANIM 1. OLDU VE ALTINLARI PAYLAŞTILAR 
Hepsi ve daha fazlası Gelin Evi’nin haftanın finalinde 18 Mart Cuma günü 16.00’da Show Tv ekranlarında olacak.

17 MART FULL İZLE

gelin-evi-18-mart-full-izle

Gelin Evi 17 Mart Perşembe Günü Neler Yaşandı?

Gelin Evi’nin 4. Gününde yarışmacılar Nazlı Hanım’ın evine konuk oldular. Nazlı Hanım yarışmacılarını güzel bir şekilde ağırlamaya çalıştı. Nazlı Hanım’ın düğün videosu izlenirken duygusal anlar yaşandı. Annesi ile kına gecesinde yaşadığı duygusal anları anlattı. Bu anları anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. Gülfidan Hanım kaçarak evlendiği için kına gecesinde annesi babası yanında olmadığı için özendiğini söyledi. Gülfidan Hanım’da gözyaşlarını tutamadı.

Nazlı Hanım kına gecesi kıyafetini giydi. Konuklarına sürpriz yapıp temenna gösterisi yaptı. Diğer yarışmacılar bu kısa gösteriyi oldukça beğendiler. Ayrıca Nazlı Hanım2ın kına gecesi kıyafeti diğer yarışmacılar beğenildi. Nazlı Hanım günün sonunda diğer yarışmacılardan 23 puan aldı. Nazlı Hanım aldığı puan ile birinci olabilecek mi?

Gelin Evi 75. bölüm Show TV canlı izle

 

gelin evi 18 mart izle 75. bölüm gelin evi 18 mart seda hanım kaç puan aldı gelin evi birincisi kim 18 mart gelin evi 75. bölüm altınları kim aldı
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları