Gelin Evi 17 Mart Perşembe Canlı izle 74. Bölüm Show TV Nazlı Hanım Yarışıyor

Sevilen program Gelin Evi haftanın dördüncü gününde Nazlı Hanımın evinde. Nazlı hanım ev dekorasyonundan ikramlıklarına, düğününden gelinliğine nasıl bir yarışma çıkaracak? Yarışmacılar Nazlı Hanım’ı nasıl bulacak? Günün sonunda Nazlı yarışmacılardan kaç puan alacak? Bu puan onu birincilik yarışında öne çıkarabilecek mi? Tüm detaylar ve izleme linki haberimizde…

Gelin Evi 17 Mart Perşembe Canlı izle 74. Bölüm Show TV Nazlı Hanım Yarışıyor

Gelin Evi’nin oldukça baskın ve eleştirel yapısı olan yarışmacısı Nazlı Hanım bugün konuklarını ağırlayarak yarışacak. Nazlı Hanım daha misafirleri gelmeden hangi gelin hakkında yorumlarda bulunuyor. Nazlı hangi gelinden çekiniyor ve ‘Dün gördüğüm kadarıyla beğendiği halde birçok şeyi beğenmedim diyerek geçiştirdi. Ben bunu kendi evimde de bekliyorum’ sözlerini neden sarfediyor?

gelin-evi-17-mart-nazli-hanim-kac-puan-aldi

Diğer yandan, Gelin Evi 17 Mart 74. bölüm oldukça tartışmalı geçecek. Bilge Hanım ve Nazlı Hanım neden tartışacak, aralarında neler geçecek? Televizyonun yeri konusundan çıkan tartışma büyüyecek ve sonunda her iki yarışmacı da gözyaşları içinde birbirlerine sarılarak olaylar tatlıya bağlanacak. Bu yaşananlar diğer yarışmacılar tarafından sıkıcı ve oyun yapıyorlar şeklinde değerlendirilirken verilen puanları ekleyecek mi? İzleyerek göreceğiz.

Nazlı Hanım’ın çeyizleri de yarışmacılar arasında tartışmalara neden olacak? Bazı yarışmacılar beğenmezken, diğer yarışmacılardan hiçbir şeyi beğenmiyorsunuz eleştirisi alacak. İkramlıklar kısmında Adıyamanlı olan Nazlı Hanım’ın bizim oralardan bir lezzet sunmak istedim yorumu çiğ köfte Adıyaman’a ait bir yiyecek değil eleştirilerine hedef olacak. Düğün kısmında ise Nazlı Hanım Arnavut geleneklerini yarışmacılara anlatacak. Bu kısımda da diğer yarışmacılar düğünde gelenekler nedeniyle gülümsemeyen Nazlı Hanım’a suratsız gelin yakıştırmasında bulunacak.

gelin-evi-17-mart-bilge-nazli-hanim-tartismasi

Tüm yaşananların ve zorlu bir günün ardından yarışmacılar tek tek odaya giderek Nazlı Hanım hakkındaki gerçek düşüncelerini söyleyerek puanlarını verecek. Nazlı Hanım toplamda kaç puan alacak? Bu aldığı puanlar Nazlı Hanım’a altınları kazandırmaya yetecek mi? Gelin Evi 17 Mart 74. bölüm nazlı hanımın yarışması tüm detaylarıyla birlikte saat 16:00’da Show TV ekranlarında. Aşağıdaki linke tıklayarak sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz. 

Gelin Evi 74. bölüm Show TV canlı izle 

gelin evi 17 mart nazlı hanım kaç puan aldı gelin evi bilge nazlı hanım kavgası gelin evi 74. bölüm full izle gelin evi 17 mart izle 74. bölüm
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları