Filinta 40. Bölüm izle 25 Aralık Cuma Özeti TRT1

TRT 1 kanalının dizisi Filinta 'Bin Yılın Şafağında' İle Yeni Serüven Başlıyor her Cuma seyirciyi ekran başına topluyor. Filinta 40. bölüm tek parça izlemek için haberimizin devamını okuyunuz.

Filinta 40. Bölüm izle 25 Aralık Cuma Özeti TRT1

Filinta Mustafa ile Leyla düğünü olurken bütün olaylar patlak vermişti. Halkın ayaklanmak istemesi ve bu sırada askerlerin gelmesi ile birlikte büyük bir kargaşa ortaya çıkmıştı.  Bunun nedeni ise Padişahı devirmek yerine istedikleri padişahı getirmek olacaktı. Bu bölümde ise bir çok aksiyon ve izleyenlerin nefeslerini kesen sahneler yer almaktadır. Bu ayaklanmanın altında olan Yüce Meclis ve Boris ile bu suikastı başarabilecekler mi merak konusu altında beklemektedir. Başarmak için ellerinden geleni yapan bu heyet padişahı indirmek için bütün kozlarını paylaşmaktadır. Filinta Mustafa başlayan bu isyanla ile birlikte arkasında kimlerin olduğunu öğrenmek için hemen detaylıca bir araştırma başlatmış ve şehzade Mehmet konusunda oluşan şüpheleri konusunda neler yapacağı ise merak konusu olmuştur.

Filinta-25-Aralik-Cuma-TRT1-izle

Boris ve heyetinin her yaptığı planı çok iyi bir şekilde bozan Filinta Mustafa ise bu sefer çok iyi bir şekilde hazırlanan Boris bu planı alt üst edebilecek ve arasında bu bağlantıları bulabilmesi için elinde geleni yapıyor. Ama düğünü sırasında çıkan bu ayaklanmadan ötürü kendisini de bu işin içine çekmeyi başarama istemektedirler. Davut konusunda ise bir çok şüphelerin olduğu Filintanın kuracağı tuzağa Mustafa’yı düşürmesi için elinden geleni yapmaktadır. Ancak Filinta Mustafa’nın bu tuzağa düşmesinde olacaklar artık hiçbir eskisi kadar olmayacak ve Filinta Mustafa bütün bağlar kopacak gerilimler en üst seviyeye kadar tırmanacaktır.

FİLİNTA DİZİSİ OYUNCULARI

FİLİNTA MUSTAFA
Onur Tuna

BORİS ZAHARYAS
Serhat Tutumluer

BIÇAK ALİ
Cem Uçan

DAVUT PAŞA
Mustafa Avkıran

DERVİŞ YUSUF
Mürşit Ağa Bağ

PADİŞAH
Bülent Alkış

FİLİNTA '25 ARALIK CUMA 40. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

Bu linkten bölümü izleyebilirsiniz. http://www.trt1.com.tr/filinta/39029

 

filinta trt 1 izle filinta 25 aralık cuma 40. bölüm izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları